Гарнюнька• 01 января в 02:01

Болить серце різко декілька разів на день

Буває що сиджу, і починає різко колоти, біль в області серця, наче гострим ріжуть в середині, і наче тягнеться до низу біль, вниз де груди вже закінчуються
Таких приступів буває в день 2-3, так 5-10 разів і перестає
А буває тупа біль, теж в тій області
Що це може бути?
Була в лікаря, кардіограма нормальна
ничевока• 01 января в 02:03
Не похоже на сердечную боль совсем. Это надо к неврологу сходить.
Оля0411• 01 января в 02:03
До невролога зверніться,якщо в кардіолога все нормально.
Мальчун-задирун• 01 января в 02:05
Сердце не болит. Болит межреберная невралгия или протрузии в позвоночнике
Кукарачка• 01 января в 02:09
Скоріш за все проблеми зі спиною, але також можуть бути проблеми з травленням чи легенями.
dahashutka19• 01 января в 02:13
Невролог потрібен
Мядуза аля моргонер• 01 января в 02:46
Да. У меня есть порок сердца и ещё по мелочи, пошла к кардиологу, он заговорил про остеохондроз ещё и прочую хрень, позвоночник и тд. Сходите для личного спокойствия к кардиологу, он подскажет
Молчавочка• 01 января в 03:10
В дідуся була стенокпрдія і помер від інфаркту, то боліло, хоча всі кажуть не болить, рука віднімалася і як все завмирало чи кололо. До кардіолога сходіть, От хто зна
Фуліганка• 01 января в 07:17
Я тоже думала сердце , а оказалась межреберная невралгия
Божа кульбабка• 01 января в 08:11
Ответ дляМальчун-задирун
Серце болить