спальное место• 01 января в 09:56
Чи важливо при продажу нерухомості
щоб план квартири відповідав реальності. В нас об´єднані кухня, зал й коридор, збираємося продавати й я замислилася, чи не треба переробити план. Ми купували вже з переплануванням, для нас на той момент це був неважливий момент, бо ми не думали, що колись будемо її продавати.
Як вважаєте, чи потрібно переробляти план й чи важливо це буде для потенційних покупців
Пишу, не читаю• 01 января в 10:08
Я попросила чтобы продавец сделал новый, мы покупали через брокера, он все организовал быстро
ЖующаЯКонфету• 01 января в 10:14
Раньше нельзя было, должно было соответствовать
Сейчас не знаю как. Я б не купила без актуальных документов.
Домашка• 01 января в 10:28
Ми купляли 15 років назад вже з переплануванням і без тех.паспорта. Думаю що зараз без актуальних документів не можливо ні купити ні продати, бо потрібно вносити в реєстр. У нас за рахунок загального коридору збільшено коридор у квартирі
може у когось таке було? Чи такі перепланування можна узаконити і що це вартує?
Не пириживай• 01 января в 10:52
Ніхто не перевіряє відповідність квартрири плану. Тому можна продавати і без актуального техпаспорту.
спальное место
• 01 января в 10:57
Ответ дляsvetolino
Зараз треба робити новий актуальний план. Я в процесі. І заплатити за пере
планіровку. Скільки не знаю ,буде відомо через 2 тижні .І внесення в реєстр. Квартира нова 12 років.
Що саме вносити в реєстр? В мене квартира внесена в реєстр, від перепланування вона ані більшою, ані меншою не стала
спальное место
• 01 января в 10:57
Ответ дляДомашка
Так розмір моєї квартири не змінився
Ищу Аленя• 01 января в 13:36
Для мене як покупця це основний момент, якщо не відповідає реальності одразу цей варіант не розглядається, тим більше, що більш ніж 50% таких квартир мають незаконне перепланування
Ищу Аленя• 01 января в 13:38
Ответ дляДомашка
Такі перепланування незаконні в принципі