спальное место• 01 января 2025
Чи важливо при продажу нерухомості
щоб план квартири відповідав реальності. В нас об´єднані кухня, зал й коридор, збираємося продавати й я замислилася, чи не треба переробити план. Ми купували вже з переплануванням, для нас на той момент це був неважливий момент, бо ми не думали, що колись будемо її продавати.
Як вважаєте, чи потрібно переробляти план й чи важливо це буде для потенційних покупців
Пишу, не читаю• 01 января 2025
Я попросила чтобы продавец сделал новый, мы покупали через брокера, он все организовал быстро
ЖующаЯКонфету• 01 января 2025
Раньше нельзя было, должно было соответствовать
Сейчас не знаю как. Я б не купила без актуальных документов.
Домашка• 01 января 2025
Ми купляли 15 років назад вже з переплануванням і без тех.паспорта. Думаю що зараз без актуальних документів не можливо ні купити ні продати, бо потрібно вносити в реєстр. У нас за рахунок загального коридору збільшено коридор у квартирі
може у когось таке було? Чи такі перепланування можна узаконити і що це вартує?
Не пириживай• 01 января 2025
Ніхто не перевіряє відповідність квартрири плану. Тому можна продавати і без актуального техпаспорту.
спальное место
• 01 января 2025
Ответ дляsvetolino
Зараз треба робити новий актуальний план. Я в процесі. І заплатити за пере
планіровку. Скільки не знаю ,буде відомо через 2 тижні .І внесення в реєстр. Квартира нова 12 років.
Що саме вносити в реєстр? В мене квартира внесена в реєстр, від перепланування вона ані більшою, ані меншою не стала
спальное место
• 01 января 2025
Ответ дляДомашка
Так розмір моєї квартири не змінився
Ищу Аленя• 01 января 2025
Для мене як покупця це основний момент, якщо не відповідає реальності одразу цей варіант не розглядається, тим більше, що більш ніж 50% таких квартир мають незаконне перепланування
Ищу Аленя• 01 января 2025
Ответ дляДомашка
Такі перепланування незаконні в принципі