Прокофіївна• 01 января в 10:38
Переїзд з квартири на квартиру. Київ. Можливо є контакти, треба бус і допомога
Київ Печеськ-Соломянка. Потрібен помічник і перевезти. Або порада до кого ви звертались.
Кава з адреналіном• 01 января в 11:03
Мурахи, в Києві до них зверталися минулого року. Все максимально чітко, обережно і вчасно.
Брюнетка в Мармеладе• 01 января в 13:27
Ответ длявре_Динка
Ми до мурах звертались -вони все пакували при нас в свої пакунки і перевезли
Я мурахами незадоволена.
Везти треба було у межах району, 2-3 км.
Я замовила трьох вантажників. Речі були запаковані у коробки і сумки, неважкі.
З великого холодильник і 4 шафки (шафки вузькі високі).
Приїхало лише два вантажники, які півтори години пакували ці шафки.
Після третього мого дзвінка приїхав третій вантажник, чи з бодуна, чи обкурений. Просидів 40 хвилин у туалеті.
В результаті переїзд тривав 4 години.
Хоча реально роботи було на дві. Відповідно вдвічі дорожче вийшло.
Зі смішного - вкрали старі кросівки з торби, вони лежали зверху.
Пізніше переїзд був з іншою фірмою, здається, Економперевозки чи якось схоже, то трохи більший об´єм речей був, тверезі вантажники і у дві години вони вклалися. Не знаю, чи є та фірма, бо обидва переїзди були трохи більше 10 років тому.
В результаті переїзд тривав 4 години.
Брюнетка в Мармеладе• 01 января в 13:30
Авторе, з досвіду - дивіться не лише вартість за годину, а й мінімальне замовлення і вартість подачі машини.
Свого часу у мурах за кожен пункт треба було окремо платити.
У більшості фірм, які тоді були, мінімальне замовлення 2 години.
І ще на вартість впливає наявність ліфтів, якщо щось важке по сходах нести, то з якого чи на який поверх.
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я мурахами незадоволена.
В результаті переїзд тривав 4 години.
Ми переїжджали в цьому травні , то навіть коли знаходили гроші, які ми не забрали напередодні в шухлядах то кликали щоб забрали гроші- мене це дуже здивувало. Могли і мовчки в кишеню собі покласти. Бо ми реально думали що всі цінності ми вже зібрали самі.
Брюнетка в Мармеладе• 01 января в 15:08
Ответ длявре_Динка
Мабуть, дали вам більш порядну бригаду.
До нас такі приїхали, що було враження, ніби їх щойно набрали десь під мостом.
Отой третій взагалі був хам, і фактично не працював зовсім.
Нікому не раджу цю фірму, стільки крові випили мені й мамі.
А обрала їх тоді тому, що, схоже, поруч з нами їх автопарк, бо з промзони часто по тій дорозі виїжджають їхні машини.
Отак ’по-сусідські’ нам допомогли.
Диспетчер: ’А що такого, навіщо вам троє, речей небагато, і вдвох нормально погрузять’.
Якби мені під час замовлення сказали, що немає можливості на той день дати трьох вантажників, я б просто на іншу дату могла б перенести переїзд.
Отак ’по-сусідські’ нам допомогли.
Розумна Губка• 01 января в 15:49
Ответ длявре_Динка
А що навіть такі послуги існують??? Що вони самі речі збирають по квартирі? І скільки в них часу це займає? Це дуже круто, бо я скільки переїзджала, і оце як уявлю знов цей весь процес, то мене аж в жар кидає
Ответ дляРозумна Губка
Так, пакують все, ми тільки білизну, документи і цінні речі перевозили, а вони пакували все решту: бібліотеку, техніку, меблі. Години 3-4 зайняло з переїздом не памʼятаю
Розумна Губка• 01 января в 16:20
Ответ длявре_Динка
А весь хлам зі шкафів, посуд, дрібнички усі?
Розумна Губка• 01 января в 16:37
Ответ длявре_Динка
Також.
Тааак-дуже зручно
Отак по шухлядах і знайшли гроші, які попросили забрати, але ж молгли і привласнити, ми не знали що десь гроші залишились
Тааак-дуже зручно
Ну молодці, що такі чесні хлопці, дуже цінно в теперішній час