Не зацілована• 01 января 2025
Скільки ваші чоловіки платять
За бронь? Разово? Щомісяця?
Сама вумна тутички• 01 января 2025
Анониму я не могу предоставить такую информацию. Откройтесь.
Не зацілована
• 01 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Ні копійки, а в брата взагалі відстрочка до 2038
Похвалитись зайшли?
Пффф 100%• 01 января 2025
Мій пішов вчитися... тож умовно платить, але це за навчання, 40к грн на рік вартість контракту у навчальному закладі.
Котомафия• 01 января 2025
Ответ дляНе зацілована
Похвалитись зайшли?
А мій брат взагалі з обліку знятий. По стану здоровʼя - хвалитися нічим, нікому таких болячок не побажаю…
Думаю, він би вибрав служити і бути здоровим.
Каркуша Клара• 01 января 2025
Ответ дляНе зацілована
Похвалитись зайшли?
Ні, а з якого дива платити якщо сфера дійсно важлива, а інші згодна, повинні платити і сума повинна бути не менше 50 тис
Цикавенная• 01 января 2025
Ответ дляКотомафия
Ага те кто служит все здоровые, без ног, рук, от осколков слепые израненные или инвалиды лежачие
Шиворот Навыворот• 01 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Ми - це щось одне
Ви - щось інше
Каркуша Клара• 01 января 2025
Ответ дляКотомафия
Він офіцер, служив з 2014, але в 2022 став батьком одинаком і демобілізувався
Каркуша Клара• 01 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Ми - це щось одне
Ви - щось інше
Ми медичні працівники, а чим важлива ваша сфера?
Котомафия• 01 января 2025
Ответ дляЦикавенная
Чоловік у мене служить, нуль. Тому знаю добре і іншу сторону.
Є діагнози дуже страшні, повірте
ТочноБудет• 01 января 2025
Знаю, що для економічного бронювання добавляють зп, але щнімвють премію. То ж може в кого не було премій, то вони те шо добавили, назад повертують налом....
Мавка• 01 января 2025
Спочатку свою ситуацію опишіть. З вас вимагають гроші за бронь? Хто саме?
Моська-слон• 01 января 2025
Таа це мабуть представники дбр, влади, збирають статистику, скільки люди платять за умовну свободу.
наКоблучках• 01 января 2025
И это те, кто кричит коррупция. Сами её и поддерживают. Надеюсь жесче возьмутся за брони
Все знаю від і до• 01 января 2025
4000 гривень.
Раніше була офіційна зарплата— мінімалка та на руки готівкою «в конверті».
Зараз сказали, що зарплата буде на 4000 меншою, бо поставлять офіційну зарплату вищою, а ці гроші підуть в податки. Бронь брали за бажанням.
Звісно, чоловіку краще, щоб була бронь.
Але є деякі, хто не погодився на -4000 з зарплати, а потім обурюються, що їм треба ховатися.
Звісно, чоловіку краще, щоб була бронь.
Неначасі• 01 января 2025
Ничего не платит. Первый раз такое слышу. Бронь от компании. Компания для ЗСУ делает бесплатно продукты
Голова колгоспу• 01 января 2025
Ответ дляКотомафия
І в мене чоловік так само. Інвалід дитинства. В нього конструкція в спині стоїть і з за неї не може бути у броніку, пару діб у броніку і в кращому випадку інвалідний візок, в гіршому смерть, навіть попасти під обстріл не потрібно. А військова справа у нього в крові. Коли ми читали в дитинстві дитячі книги, він читав книги по зброї, військовій справі. Мучається страшенно, що не може воювати. Але наразі робить, що може - дрони паяє, машини з закордону для ЗСУ ганяє, на початку війни ходив місто охороняв
Цигарний шланг• 01 января 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Щось дорого
Я тоже так считаю, но что не сделаешь ради любимого
Допоможіть знайти• 01 января 2025
Бронь не покупают. Некоторые приносят шоколадку по собственному побуждению, но это никак не влияет на список забронированных, он составляется исходя из здравого смысла.
пьЯНА• 01 января 2025
Я раза 3 заплатила в 2014-ом: оформила инвалидность.
Платила за УЗИ и обследования :)
Выходит похвасталвсь 🤷🏻♀️
Платила за УЗИ и обследования :)
Выходит похвасталвсь 🤷🏻♀️
пьЯНА• 01 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Какие теоретики умные