Мой_ужин• 01 января в 14:55

Як привчити новонародженого спати в своєму ліжечку

Дитині два тижні. Зазвичай засинає на грудях. Перекладаю в приставне ліжечко, 5 хв і крики. Єдиний спосіб поставити спати біля себе. Як привчити дитину до ліжечка?
Ушла и Пришла• 03 января в 15:21
Ответ дляЛіплю вареники
Банально, когда начинают укачивать на руках и ребенок привыкает к этому. Моя маникюрша не то что на руках, ещё и сама на фитнесболе прыгает, уже больше года только так засыпает
Ще раз: дитина звикає до укачування задовго народження, бо хитається при ходьбі і рухах мами в животі.
Ліплю вареники• 03 января в 15:39
Ответ дляУшла и Пришла
Еще раз: ребенка приучают засыпать на руках, он этого с рождения не знает!
Ушла и Пришла• 03 января в 15:41
Ответ дляЛіплю вареники
Він ДО народження знає, що має спати в теплих обіймах мами, чути її серце і колихатися.