Не заздріть тьоті• 01 января в 15:48
Масаж губ після збільшення
Два тижні тому робила першу процедуру і минулої п‘ятниці зробила докерекцію.
Косметолог сказала робити масаж з 5 дня, показала як.Ніби відчуваю, що там є декілька цих комочків, а роздушити їх між пальцями не можу нормально.
хтось зміг сам собі нормально цей масаж зробити?
Не заздріть тьоті
• 01 января в 15:51
Ответ дляСтигла полуниця
Удалено администрацией...
Сраку собі промасажуйте добряче, може відпаде бажання такі коментарі писати
Шпондєр• 01 января в 15:59
Ответ дляНе заздріть тьоті
Сраку... как мило. Сразу виден интеллектуальный уровень писавшей. И сразу понятно, что губоньки увеличены
МояХатаЗкраю• 01 января в 16:03
Зібралися якісь дами з недой..ом після НР) По темі, мені косметолог сама робила цей масаж, самостійно заборонила.
Туся муся• 01 января в 16:03
Ответ дляМояХатаЗкраю
Зачем вы там собрались? Расходитесь.
Свисток ля-минор• 01 января в 16:04
Ответ дляШпондєр
Следующий ее этап отбеливание ануса.
Не заздріть тьоті
• 01 января в 16:06
Ответ дляМояХатаЗкраю
Дякую, що відізвались)Я чекала когось в адекваті😅
мабуть теж краще попрошу, аби майстер виділила мені тих 5 хв. і зробила сама.
мимАпроходила• 01 января в 16:06
Ответ дляНе заздріть тьоті
Губошлепи з Новим роком
МояХатаЗкраю• 01 января в 16:07
Ответ дляТуся муся
Зачем вы там собрались? Расходитесь.
Та про вас же мова, може якби трахали гарненько, то жовчі цієї менше було)
МояХатаЗкраю• 01 января в 16:07
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так буде краще, бо самі можете наробити біди. Багато вкололи? Якщо 0.5, то там і комочків має не бути.
Не заздріть тьоті
• 01 января в 16:09
Ответ дляМояХатаЗкраю
Здається 0,8
Їх майже і немає, але місцями всеодно відчуваю.
Всюди влазю• 01 января в 16:35
Я робила 0,5 мл. Масажувала там, де комки. Легенько розминала. Комочки зникли. Візуально форма губ не змінилась, трохи стали ніби зволожені.