Цибулька зла• 01 января 2025

Чи багато хто вийшов заміж вдруге маючи дитину ?

Останнім часом в тредс часто читаю коментарі чоловіків що вони ніколи не одружуються з жінкою з дитиною, невже дійсно так і вийти заміж вдруге за хорошого чоловіка важко?
Іллюха Перчик• 01 января 2025
Ответ дляПошаманю
Та чого? Моя мама виховувала в 90ті, тоді важкі часи були.
Ваша мама,золота жінка,їй пам´ятник при житті потрібно ставити за такий подвиг.А сучасні жінки будуть це робити?
ЧупакабраЗеБест• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Вы не знаете или жив он а у других женщин он жив и постоянно на горизонте.Естественно что не у всех но у многих.Он постоянно присутствует между женой и ребенком и новым папой.Так же дедушки и бабушки ребенка.Откуда вы знаете имею ли я личный опыт или знаю опыт многих людей,которые говорят и знают что это все очень не просто если прежний пана живой и если все родственники ребенка живы и здоровы.
все очень просто с бывшими мужьями, для них ребенок тоже становится бывшим. так же и для бабушек-дедушек.
вообще не вижу препятствий для нового брака.
успокойте_Меня• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Да ну.Де ви таке побачили?
Не только сожительствовать, а и секс только после штампа. У меня были такие принципы в юности.
Пошаманю• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Обставини бувають різні. Будуть.
Пошаманю• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ой, таких ’турботливих’, я знаю аж одного(не мій бувший), один з розробників дуже популярного серед порадниць додатку/сайту, але після другого одруження він став таким як всі. А його нова сімю дитина вже не вписувалася, настав святий спокій
Іллюха Перчик• 01 января 2025
Ответ дляПошаманю
Обставини бувають різні. Будуть.
Знаючи цей сучасний світ і цінності цих людей сучасних, я дуже в цьому сумніваюся.Колись в людей більше переважали якісь моральні,духовні,традиційні цінності.Людина цінувала і знала що це таке сімя.А зараз насадили аборигенам що цінніше за гроші немає нічого на всій планеті і аборигени через свою обмеженість на це повелися і тепер найбільша цінність аборигена це не турбота про близьких або навіть чужих а заробити бумажку любою ціною навіть в ущерб собі та своїм близьким.Такі в нас зараз свої цінності і традиції.Тому я вважаю що дуже мало ймовірно те що ця сучасна жінка буде когось виховувати.
Пошаманю• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ви всього знати аж ніяк не можете, не рівняйте всіх по собі. Кожен живиться на світ через своє виховання.
Кружите меня,кружите• 02 января 2025
Ответ дляРадикальная
Но на советчице, по рассказам, всегда очередь стоит из лохов, жаждущих воспитывать чужие прицепы
Видимо ваши ’прицепы’ никому не нужны, как и вы. Не переживайте, так бывает.
автор Цибулька зла • 02 января 2025
Ответ дляРадикальная
А почему, если мужчина не лох и не хочет взваливать себе на шею чужие прицепы, сразу неадекватный, ненормальный? Я знаю многих мужчин, которые категорически против были чужих детей, нашли нормальных жен без отягощающих обстоятельств, родили своих детей и живут счастливо, обожают своих детей. Я не мужчина, но не смогла бы терпеть в своей жизни чужих детей, зачем себе портить жизнь, если можно родить своих кровных Мужчины, не желающие растить чужое семя просто имеют здоровый эгоизм.
Але чомусь для чоловіків це не проблема, чоловіки розлучаються і легко знаходять собі дружин, які чомусь не думають що в його житті буде ще колишня і дитину
Радикальная• 02 января 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Моих детей вырастил родной отец, так что мне нечего переживать и сыновей мы так воспитали, чтобы не подбирали себе РСП и всяких байстрюков, так что за себя переживайте
автор Цибулька зла • 02 января 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Я так не розумію цього слова «прицеп», асюбсолютро розумію що може чоловік не хотіти з жінкою бути бо в неї є дитина, це ок і кожен має свою думку і вибір, але називати дитину прицемом якось так фу, навіть не знаючи причин, особливо зараз коли так багато діток залишилось без татів через зрозумілі причини
автор Цибулька зла • 02 января 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Жінці просто так випало в житті, що все гарно склалось і вони змогли вибудувати стосунки роками, так легше судити і ображати інших,не будучи в їх шкурі