Добра, коли сита!• 01 января в 18:27
Помогите найти психотерапевта
Для снижения тревожности и повышения самооценки.
Паспортний стіл• 01 января в 18:29
Оля_с_киркою• 01 января в 18:47
Ответ дляПаспортний стіл
Скрипник непоганий лікар, але не психотерапевт в тому розумінні, як це має бути. Свою популярність здобув постами з основ когнітивно-поведінкової терапії і критики різних сумнівних методів лікування, типу БАДів при депресії.
Оля_с_киркою• 01 января в 18:48
Ответ дляТвоя космішна
Центр ’Коло сім´ї’
нам гарні спеціалісти, і низькі ціни як для спеціалістів такої кваліфікації, але великий попит і черга.
Гергель Татьяна Психолог• 20 января в 02:46
Я практикующий психолог( магистр), психотерапевт( транзактныйанализ). Консультирую онлайн, опыт 7 лет