Точная копия плова• 01 января в 18:33
Это термос . Как очистить эти пятна ?
Бува і таке• 01 января в 18:39
Это такое качество нержавейки.У меня Zojirushi,ему все равно,уход как попало и все норм.
Лимонной кислотой можно попробовать очистить.
Natalia505• 01 января в 18:41
кисневий відбілювач, чи лимонна кислота. Спрацює щось сто відсотків. Розведіть у гарячі воді.
Щебетуха• 01 января в 18:43
Ответ дляNatalia505
Лимонна кислота для нержавійки....’’геніально’’
Natalia505• 01 января в 18:44
Ответ дляЩебетуха
А ви пробували? Все життя використовую для нержавійки.
всю сантехніку і посуд, з нержавійки мию
Natalia505• 01 января в 18:49
Ответ дляЩебетуха
Так щоб повітря дарма не трясти. О чудо, нічого не трапляється. Я вам більше скажу вся продукція для прибирання з поміткою ЕКО, такі як Содасан наприклад, створюється на основі кислот, читайте склад. Раджу.