Шкварочка• 01 января в 21:08
Почуваю себе зручною
Займаю звичайну посаду, виконую всю роботу керівництва, де відповідальність велика, як на мою посаду. В мене трошки більша зп чим у фахівців мого рівня. І найжахливіше, те що мій керівник тупенький, дуже старається допомогти, але я більше пояснюю, як це робиться, і затягую процес роботи. Хоча як людина він хороший. І він реально у всьому мене слухається і робить як я скажу. Тобто, він займає посаду, а я роблю роботу. Нічого я не зміню, така система посад, кум брат сват. Роботу змінювати не хочу, але відчуваю себе використаною. Що порадите?
Бабо-лебідка• 01 января в 21:12
Или принять положение вещей или менять работу.
Что тут ещё можно сделать, если не можете продвинуться по карьерной лестнице на этой работе
Цвіпканя• 01 января в 21:18
это еще хорошо,что кровь не пьет и зарплата нормальная.у мужа и зарплата была маленькая и всю работу делал и еще пил кровь глу
пый,тупой начальник
Шкварочка
• 01 января в 21:20
Ответ дляЦвіпканя
пый,тупой начальник
Відношення до мене хороше, але він пʼє каву цілий день, а я без обіду сиджу, втомлююсь. 😌
Цвіпканя• 01 января в 21:24
Ответ дляШкварочка
это вам еще повезло,а чаще всего и зарплата меньше,чем у всех в отделе плюс еще мозги выедает.такое сплошь и рядом.
Шкварочка
• 01 января в 21:35
Ответ дляЦвіпканя
Якщо я іду у відпустку то в нього істерика починається, телефонує по 10 разів на день. А так якось навіть шампанське мені приніс тихенько в кабінет в бокалі😂, щоб я релакснула. Додому приходжу помʼята, сил немає на рідних, відпустка завжди в роботі, якась вже апатія до всього, спати б постійно. Пс: хочеться понити 😳
І якось думка про те що у багатьох так додає мені оптимізму😂🙃
Физрукая• 01 января в 22:43
у мене була схожа проблема. я була замом, начальник скинув на мене свою роботу відсотків на 50-70 % . після того, як він звільнився дізналася, що зарплата в мене була на 10 % більша, ніж у інших працівників - він деяким з них вибивав підвищення. а я виконувала свою роботу + 50 % його....
дуже розстроїлася. щоб було зрозуміла - робота у вирішенні проблем, немає чітко оговореної кількості, скільки виконаєш за 8 годин