Карапулька• 02 января в 01:38

А у вас таке буває?

Людина живе вже 9 місяців у квартирі.
Кожного разу,як рахую комунальні, скидаю їй, що за що порахувала, все розписано. Цього разу лише пропустила розписати за опалення. Але ще раніше їй писала, скільки коштує одна гігокалорія. Попередньо порахувала їй лише використані гігокалорії, чекаю квитанції, щоб побачити, скільки буде загальна сума разом з МЗК, тоді має доплатити. Сьогодні вона ніби з неба впала. І ще задає мені питання про своє споживання електроенергії. Типу я ту енергію споживаю.
Рахую все після того, як передає мені фото лічильників.
І до речі, до сих пір не оплатила ні комуналку, ні оренду. Хоча це хвилинна справа.
мистерЛяпсус• 02 января в 02:07
Ответ дляКарапулька
В тому то й справа, що ще літом пояснювала їй все майже на пальцях.
І про оплату і лічильники казала, давайте домовимось з вами, що лічильники надсилаєте в передостанній день місяця, а платите першого числа, тому що договір з першого. ’
Я сдаю недвигу. У меня прописаны штрафы, небольшие, но за каждый день просрочки
автор Карапулька • 02 января в 02:08
Ответ дляНезламна Україна
А як ви оплачуєте? Я на сайті ясно плачу, або в додатку банку, жодної комісії немає
Плачу з додатку Приват, є комісія, незалежно з якої карти. На сайті ясно спробую, дякую за підказку.
автор Карапулька • 02 января в 02:09
Ответ дляВилами по воде
Сплачуйте електро через сайт поставщика. Якщо це Ясно - буде без комісії.
Дякую
мистерЛяпсус• 02 января в 02:09
Если, конечно, совсем тугая - на выход... Но это опять - поиск новых жильцов, реклама, непонятно кто опять...
автор Карапулька • 02 января в 02:10
Ответ длямистерЛяпсус
І всі завжди вчасно платять?
автор Карапулька • 02 января в 02:11
Ответ длямистерЛяпсус
Це так і буде далі, нічого не міняється протягом цих 9ти місяців.
Удальонка• 02 января в 02:13
Ответ дляКарапулька
Та ну, ні. Але вічно нагадую про оплату. Мені здається, що нормальній людині нагадувати постійно не потрібно про те, щоб оплатила вчасно, щоб в передостанній день місяця скидала показники лічильників, бо мені треба їх передавати. Ви думаєте, хоч раз вона щось зробила без нагадувань? І ще почекати треба, поки зробить. І часто в неї виникають якісь питання, типу я їй неправильно рахую.
Почему вы просите оплату на перед? Делайте ей фото кавитации и Делов то
мистерЛяпсус• 02 января в 02:13
Ответ дляКарапулька
І всі завжди вчасно платять?
В Украине - да. В Европе - приходится напоминать. Но в Европе непросто очень выгнать человека... Даже если он перестает платить
Телефон Рубика• 02 января в 02:15
Ответ длямистерЛяпсус
Це точно.В мене знайома знімає квартиру в Іспанії, каже ,що так просто не виселяться люди.Якось там пояснювала чому,але я не запам´ятала
автор Карапулька • 02 января в 02:15
Ответ длямистерЛяпсус
Так, в Європі орендар захищений дуже. Але в Європі тобі треба майже не роздягнутися, щоб показати свою сплатоспроможність і надійність. І я розумію тих орендодавців,які просять і шуфу і виписки по зарплаті.
мистерЛяпсус• 02 января в 02:16
Ответ дляТелефон Рубика
Вот как раз в Испании)
Бриджит_Фрикандо• 02 января в 02:19
Ответ дляТелефон Рубика
24 роки...ви серйозно? Це або тупа,або їй пофіг
Мені 43.
Математика завжди легко давалася. Тривалий час працювала економістом, цінували.

Але в тих комунальних узагалі ніколи не розбиралася і не хочу.
Коли була замужем, платив чоловік.
Зараз в іншій країні, тут інша система оплати.
Радикальная• 02 января в 02:20
Саме тому моя квартира у Запоріжжі стоїть замкнена. Собі дорожче.
мистерЛяпсус• 02 января в 02:21
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мені 43.

Коли була замужем, платив чоловік.
Факт. У меня 2 высших, техническое и экономическое, хрен разберёшься... Такое впечатление, что специально путают
автор Карапулька • 02 января в 02:22
Ответ дляУдальонка
Мені так надійніше. І те що я зроблю фото квитанції, нічого не дасть. В неї є показники лічильника за попередній місяць і за поточний, де чітко видно її споживання.
мистерЛяпсус• 02 января в 02:23
Ответ дляРадикальная
Актив должен работать... За границей можно отдать квартиру в управление Агентству недвижимости и за 20 процентов оно будет все делать, и отвечать за все... Хз как в Украине
автор Карапулька • 02 января в 02:23
Ответ длямистерЛяпсус
Та ну, дівчата, я філолог, завжди рахую комунальні, то ви вже прибідняєтеся.
Бриджит_Фрикандо• 02 января в 02:24
Ответ длямистерЛяпсус

Я і не вникала. Не було потреби і бажання.
У мене чоловік не був олігарх і мене не утримував. Але в тих комунальних завжди сам грібся.
Телефон Рубика• 02 января в 02:25
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мені 43.

Коли була замужем, платив чоловік.
То якщо ви не хочете, то й не виносите мозок тим,хто рахує замість вас?
автор Карапулька • 02 января в 02:25
Ответ дляБриджит_Фрикандо

В мене чоловік такий, як ви)
Телефон Рубика• 02 января в 02:26
Ответ длямистерЛяпсус
Серйозно?....Різниця між показниками помножена на вартість це казна що?
Радикальная• 02 января в 02:27
Ответ длямистерЛяпсус
Отож бо й воно. Накрутять комунальні і звалять в туман. Ще й безлад по собі залишать. 2000км не накатаєшся. Ця благодійність дорого вийде.
Бриджит_Фрикандо• 02 января в 02:31
Ответ дляТелефон Рубика
Звичайно, не виношу і вдячна, що рахують.

Хоча, відверто, якби була на зйомі сама в Україні, то уже б вникла в ті тарифи і періодично б звіряла сама розрахунки.
То рутина. Терпіти не можу рутину, ще й на бумажках.
Елементарно в екселі, в табличці то рахується на раз. Просто копіювати таблицю на новий листок і змінити дані лічильників. Можна і зведену легко зробити, де автоматом усе буде плюсуватися.
Але з листочками б не гралася. То довго, нудно, одноманітно.
мистерЛяпсус• 02 января в 02:32
Ответ дляТелефон Рубика
Ну, это не в Украине) Поставщики сами снимают со счета, на всех счётчиках стоит сим карта и счётчик сам передает показания. Вода, например, снимается раз в три месяца. За все есть как тариф (сложный, в зависимости от объема), так и абонплата... Но, конечно, возможно просто лень было немного разбираться в этом всем дотошно. Есть же ещё партнёр по браку)
Бриджит_Фрикандо• 02 января в 02:33
Ответ длямистерЛяпсус
Так. А в кінці року уже зводиться баланс і йде доплата, або повернення переплати.
Те саме.
мистерЛяпсус• 02 января в 02:34
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Те саме.
Хз. Какая радость, что есть возможность спихнуть это все на другого!)
Телефон Рубика• 02 января в 02:35
Ответ длямистерЛяпсус
Тре у вас вчитися притворятися лунтіком😂🌺
Бриджит_Фрикандо• 02 января в 02:36
Ответ длямистерЛяпсус
Та ніхто не рахує самостійно.
Рахує постачальник газу/електроенергії.
За кордоном інша система.
Телефон Рубика• 02 января в 02:38
Ответ дляБриджит_Фрикандо

Працюю з таблицями, але опанувати їх потрібен був час.
Труп нареченої• 02 января в 02:39
ми платимо по платіжкам без оцієї математики
єдине з світлом інколи нюанси але там постачальник хитрожопий