Білий Лосик• 30 ноября 2024

Подобова оренда. Застава за ключі 200 грн

Платиться при заселенні. Ії начебто мають повернути при виселенні. Ріелтер сказала, що як виселяєтесь, ключ залишити під ковриком і скинути номер картки, куди вона скине ці 200 грн. Як вважаєте, це норм практика?

Ріелтер довіри не викликає. Заїхали в кв, виявилось, що холодильник не працює, ща інтернет не заплачено. Дзвонки або ігнорить, або каже, що зараз подзвоню хазяйці. Але питання так і не вирішила і не передзвонила, хоча я ій вже разів 5 набрала. Ще й спочатку домовились про одну кв (дешевшу) , але за класичною схемою розводу в останній момент "люди продлили проживання" і є ось така дорожча
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
В нас час хтось ще знімає подобово через ріелтора?
Для чого?
Застава за ключі і інше нормальна практика, оренда подобово через ріе- ні
автор Білий Лосик • 30 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого?
Не знайшла жодної об´яви не через ріелтера, окрім тих, що по захмарній ціні
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Це бе ви шукали, в якому місті?
автор Білий Лосик • 30 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це бе ви шукали, в якому місті?
В Полтаві
автор Білий Лосик • 30 ноября 2024
Зайшла ще в гетконтакт, почитала ще негативних коментарів про ту ріелторшу
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
В Полтаві
Цирк якийсь
автор Білий Лосик • 30 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Цирк якийсь
У чому цирк? Що куди не ткни у олх, то попадеш на ріелтера? Чи що не всі міста - це Київ, де таки можна подобово знайти кв не від ріелтора?
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Я займаюсь подобовою все життя. При чому тут Київ, на олхнемає взалі ріелторів, ну хіба в яполтаві, не знаю.
автор Білий Лосик • 30 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає ріелторів взагалі на олх?
Де? На якій планеті? Усі об´яви від них. Передзвонила по всім номерам бюджетної оренди, жодного власника
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Немає ріелторів взагалі на олх?
А по яким ознаками ви зрозуміли що вони ріелтори?
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Немає ріелторів взагалі на олх?
Ось, це перше оголошення на яке я зайшла
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Немає ріелторів взагалі на олх?
Друге оголошення і там від того ж власника 6 їх
ДлинноНожка• 30 ноября 2024
Да, нормальная практика брать залог. 200 грн - это смешно вообще.
из_под_тишка• 30 ноября 2024
А на букінгу в Полтаві нічо нема? Ріелтори, застави за ключі - якийсь Дикий захід))
Yu Yu• 30 ноября 2024
Автор, а на airbnb смотрели? Прекрасно работает и в Украине. И не заселят в какую-то халупу, а только в ту, что в объявлении. И порой даже дешевше, чем подобное на олх. И никаких 200 грн за ключи и подобный бред
Аноним НаВсеГда• 30 ноября 2024
https://www.booking.com/hotel/ua/odnokismnatni-kva...;

Первая попалась на букинг
Весела пiсенька• 30 ноября 2024
Ох,їздила до чоловіка в Полтаву, там срака,ні до чого норм домовитись не можна.Навіть через букінг повна хрень на квартири, одні і ті ж власники що на олх.
Скидала предоплату звечора а вранці квартири не має,і прлпонують хрен зна що.
Якщо Полтава то тільки готель.
220В• 30 ноября 2024
На букинге и большие заставы видела, которые возвращаются после выезда при условии сохранения объекта в том виде, в котором заезжали. Так что 200грн мелочи. Плохо что в квартире сюрпризы, а риелтор не чешется
Забрызжу ядом• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
На букинг идите в следующий раз или на аир.
Пару раз в год снимаю в Полтаве. Цены там последние годы, конечно, неадекватные качеству жилья, но более-менее нормальное можно найти.

Залог я при посуточной всего пару раз платила (без проблем возвращали), но обычно можно и без него найти. Ну и ещё отзывы смотрю. Они не обязательно должны быть все положительные, важнее, как хозяева реагируют на проблемы и претензии.
Сама собі лікар• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
В Полтаві
Не прикалуйтесь, повно
Дюйм оф о4ка• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
В Полтаві
А яка вартість за квартиру?
дякую аж підскакую• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
В Полтаві
Сколько вы заплатили за сутки?
Да Щас же• 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
В Полтаві
Я думала Львів. 😂 Там теж дурять з квартирами.