Ласунка• 02 января в 09:24

Сон плохой

Приснился плохой сон. Незнакомая женщина настырно пытается пролезть в квартиру, а мы с мамой пытаемся ее не пустить. И тут же сон что дедушка боится ложиться спать, так как боится умереть и уже не проснуться. К чему такое снится? С родителями живем за 1000 км друг от друга. Был страх во сне
Маруська Му• 02 января в 09:48
Предупреждение о каких то предстоящих событиях
Іллюха Перчик• 02 января в 09:52
А ви спробуйте прожити один день так - не вживайте кофеїну, не пийте алкоголю,не куріть, не дивіться жодного разу новин та фільми жахів,триллерів не їжте після 18,цілий день час від часу слухайте якісну класичну музику самих відомих композиторів світу за всі часи,на протязі дня,ближче до печеру почитайте якесь невелике оповідання,можете взяти наприклад Джека Лондона, ні з ким не сваріться і не створюйте навколо себе негативу,замість класичної музики можете ввімкнути композицію на ютубі - шум літнього лісу і спів птахів (наповнюйте себе хорошим) і тоді ви мені розповісте чи буде вам щось погане снитися чи ні і який в вас буде внутрішній стан.Чим людина себе наповнює за день або навіть за тиждень - такий її внутрішній стан і таке їй сниться.Потрібно йти на радикальні дії і відсторонювати себе від всієї бридоти що відбуваєтся навколо кожного з нас.Для того що б зберегти свій психологічний стан і здоровя в цілому.
автор Ласунка • 02 января в 09:58
Ответ дляІллюха Перчик
Я не пью. Никогда в жизни не курила. Фильмы ужасов терпеть не могу и фильмы смотрю крайне редко. Даже новости редко читаю. Ощущение что вы темой ошиблись.
P.S. Сначала не обратила внимание на ваш ник и кто пишет. Теперь все ясно стало.
автор Ласунка • 02 января в 09:59
Ответ дляМаруська Му
О хороших или плохих?
Іллюха Перчик• 02 января в 10:00
Ответ дляЛасунка
А почему у вас ощущения, что я ошибся темой? Я вам написал что вам нужно привести свою нервную систему в норму, на сколько єто возможно в нынешних обстоятельствах. А теперь, слушайте
автор Ласунка • 02 января в 10:02
Ответ дляІллюха Перчик
А почему у вас ощущения, что я ошибся темой? Я вам написал что вам нужно привести свою нервную систему в норму, на сколько єто возможно в нынешних обстоятельствах. А теперь, слушайте https://youtu.be/G_fGyM2tF4o
Моя нервная система как в порядке. Я уже увидела что это вы пишете. Так что к таким вопросов больше нет.
Іллюха Перчик• 02 января в 10:03
Ответ дляЛасунка
Ну добре,якщо ви вважаєте що я вам побажав щось погане.То я більше нічого писати не буду.Діло ваше.Всім не вгодиш.