Паспортний стіл• Изменено 02 января в 10:43
Гинеколог Красный хутор Киев, миомы, 40+
Девушки старшего возраста (40+), кто уже выполнил свою репродуктивную программу, вопрос исключительно к вам!
Посоветуйте своего врача в гос учреждении на Харьковском шоссе 121 или на Вербицкого, 5 или может ещё в этом районе есть какие-то о каких я не знаю для постановки на наблюдение с миомами матки (небольшими) и аденомиозом, которые не говорят: ’детей уже не планируете - всё удалять!’.
Паспортний стіл
• 02 января в 14:17
Ответ дляИрина-61a8
А что-то можно делать с миомами кроме операции? Те что уже есть наверное уже как будет. Но может можно чтобы это хоть не усугублялось? Может надо гормональный фон нормализовать? Врачи говорят только удалять или не удалять больше ничего.
Разве что обратится к хорошему нутрициологу, закрыть дефициты, наладить работу организма (желчный, печень, кишечник), чтоб метаболизм гормонов отрегулировать, тогда миомы не должны расти те что уже есть и новые не должны появляться, как-то так... А гинекологи ничего не знают ничего не предлагают, только гормоны и отрезать всё
Завжди з рушником• 02 января в 14:57
Ответ дляПаспортний стіл
Це якась місія нездійненна. Ви просто подумайте скільки треба грошей, щоб виявити ті дефіцити, потім наладити все своє життя, коли до того їв і пив, що хотів. Скільки треба діагностик провести всього організму і потім слідкувати за цим. Звичайно, гінекологи пропонують найлегше, найдієвіше - лікування гормонами або видалення, якщо потрібно.
Паспортний стіл
• 02 января в 15:03
Ответ дляЗавжди з рушником
Так це не дешево вийде і треба перенастроювати стиль життя так би мовити...
Автор, в мене була лейоміома (багато вузлів міоми) +кіста яєчника . Місячні були неймовірно рясні, без кровоспинних тампон міняла кожні 45 хвилин (ставила будильник) феритин 4, на препаратах 14. Всі лікарі пропонували видалення матки і яєчника. Типу дітей не плануєте, то навіщо Вам матка?
Іващенко Олена Володимирівна пропонувала лікування, але по часу рік і більше без гарантованого результату. Іващенко мені дуже сподобалася, я ходила до неї на Вишгородську. Врешті решт знайомий лікар, який займається емболізацією, порекомендував Косей Наталію. Пішла до неї, видалили 14 вузлів міоми і кісту яєчника , матку і яєчники
залишили
Паспортний стіл
• 06 января в 13:08
Ответ дляSweet_Cat
залишили
Дякую. Косей Наталія в клініці Верум приймає?
Ответ дляКротоТо
6700 гривень
ЗАК
Глюкоза
Групу крові ( у мене в паспорті стоїть)
Гепатит Б
Сифіліс.
Аналізи робляться безкоштовно.
Мені терапевт направлення на сифіліс не дала. Сказала, що треба платно робити.
Подружка робить медсестрою у терапевта в іншій поліклініці, без проблем виписала мені направлення і я записалась в Сінево НСЗУ на безкоштовну здачу. Начебто немає куди мені 450 гривень діти, особливо після свят.
Так що беріть направлення і здавайте аналізи безкоштовно.
ЗАК
Глюкоза
Групу крові ( у мене в паспорті стоїть)
Гепатит Б
Сифіліс.
Аналізи робляться безкоштовно.
Скажіть, будьласочка, може ви вже побували у Ковальчук Олени Борисівни? Як вона вам? можете мені в приватні написати.
КротоТо• 15 января в 18:05
Ответ дляnatt25
Написала в приватні