Паспортний стіл• Изменено 02 января 2025
Гинеколог Красный хутор Киев, миомы, 40+
Девушки старшего возраста (40+), кто уже выполнил свою репродуктивную программу, вопрос исключительно к вам!
Посоветуйте своего врача в гос учреждении на Харьковском шоссе 121 или на Вербицкого, 5 или может ещё в этом районе есть какие-то о каких я не знаю для постановки на наблюдение с миомами матки (небольшими) и аденомиозом, которые не говорят: ’детей уже не планируете - всё удалять!’.
Паспортний стіл
• 02 января 2025
Ответ дляБанан-барабан
У вас небольшие миомы, мирену не предлагали? Матку точно не надо удалять. Попробуйте найти чубей михаила
Мирену не предлагали.
Сейчас гляну доктора, спасибо.
Банан-барабан• 02 января 2025
Ответ дляКопуша
Ви, як маленька. Зараз міома, через рік рак, тому і радять видаляти
Миома не перерождается в рак
Банан-барабан• 02 января 2025
Ответ дляКопуша
То чому, по вашому, її видаляють, ще й разом з маткою?
Чтоб денег взять
Хочу барабульки• 02 января 2025
Можу гарну лікарку на Печерську в ЖК порадити. З такою ж проблемою як у вас зробили гістероскопію і поставили Мірену. Міоми далі не ростуть. Мені також 48 років
Банан-барабан• 02 января 2025
Ответ дляКопуша
Моя знайома недавно оперувалася. Постійні кров´яні виділення. Через активність, кровила міома. Чи були в неї ще КД, не знаю. Але міома всеодно турбувала.
Їй 60 +
Тим, хто каже, що це легка операція - 3.5 години під наркозом.
Їй 60 +
Какие 3,5???? Нормальный врач делает все за час. Это я вам как гинеколог отвечаю
Паспортний стіл
• 02 января 2025
Ответ дляХочу барабульки
На гістероскопії щось видаляли (міому?), чи при гістероскопії ставили Мірену?
Белоснежко• 02 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Іващенко Олена Володимирівна?
Якщо це вона, то відгуки не дуже...м´яко кажучи. Хоча я вже находилась і по гарних відгуках...не знаю як перевірити і кому вірити...
Розкажу за себе. А ви вже вирішуйте самі. Мені її порадила моя ендокринолог, завідуюча обласної , як людину яка зможе зв´язати мою щитовидку з гінеколонією. Поїхала я не в ісіду, а на вишгородську, мені на той час було так дешевше. Я зайшла і зразу їй подякувала певною сумою, бо я прийшла з вулиці, а там же всі з направленнями. Вона вникла в мою ситуацію цілком. Хоча я коли сиділа під дверима то в мене склалося, що до пацієнтів вона не уважна, одночасно купу задач вирішує і яказь різка. Зі мною різка не була. Вичитала все, вислухала все. Подивилась на кріслі, по виділенням побачила надлишок естрогенів (тобто вона і без аналізів бачить проблему і мене навчила
, я тепер розумію коли йти аналіз здавать, а коли ок).
І мою проблему вона розписала по пунктам.
1 робиш узі. Якщо ендометрій такий то. Норма, відпочиваєш.
2 якщо інший, то ставиш спочатку такі то свічки в такій то дозі, скільки то днів
3 якщо не допомагає то йдеш на операцію.
4 ще в якийсь момент порекомендувала спіраль, мабуть після операції чи якшо свічки поможуть. Я вже не пам´ятаю.
Більше я до неї не їздила, бо отримала вичерпну інфу, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Думаю, що в ісіді вона буде більш уважніша і добріша
бо приватна клініка, а на вишгоррдській там совок совком, не облаяли і добре
Ирина-61a8• 02 января 2025
Ответ дляБанан-барабан
Миома не перерождается в рак
Миома в рак не перерождается. Но я так понимаю,( для меня это тоже актуально) что их удаляют и без рака, а не хотелось бы если есть другие варианты.
Белоснежко• 02 января 2025
Ответ дляХочу барабульки
А мені порадьте, вона гінеколог чи хірург? Мені для планових оглядів потрібен хтось, печерськ зручно.
Хочу барабульки• 02 января 2025
Ответ дляБелоснежко
Гінеколог. Бондаренко Ірина Василівна. Чудова лікарка. Є запис через Хелсі
Белоснежко• 02 января 2025
Ответ дляИрина-61a8
Якщо вони деформують тіло матки. Але там симтоми є, кровотечі, прям дуже дуже рясні місячні.
Банан-барабан• 02 января 2025
Ответ дляИрина-61a8
Удаляют, если есть показания. Все зависит от симптомов, жалоб, возраста, репродуктивных планов
Хочу барабульки• 02 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Поліп видалили. І якщо я правильно зрозуміла з міомами перед встановленням Мірени гістероскопія обов´язкова. Мірену ставили в кабінеті на кріслі. Зробила гарне обезболення, я і не відчула нічого. Ще й її медсестра допомогала і по рукам мене гладила-заспокоювала
Белоснежко• 02 января 2025
Ответ дляХочу барабульки
Дякую, а узі вона робить? Можна прийти і все одним махом зробить і узі і мазки?
Хочу барабульки• 02 января 2025
Ответ дляБелоснежко
Так. Вона і лікар УЗД також. Йдете з нею в окремий кабінет і там робите
Паспортний стіл
• 02 января 2025
Ответ дляБелоснежко
Зрозуміла. Дякую що поділились своїм досвідом!
Хочу барабульки• 02 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Хай щастить
Белоснежко• 02 января 2025
Ответ дляХочу барабульки
Дякую вам
Паспортний стіл
• 02 января 2025
Ответ дляХочу барабульки
Дякую за рекомендацію. Можна просто через хелсі записатись і неважливо, що я з іншого району, чи потрібно направлення?
Хочу барабульки• 02 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Зараз через Хелсі до будь-якого лікаря ви маєте право записатись. Якщо в Хелсі не активний запис, телефонуйте в реєстратору і просіть вас записати
SvetlanaChernik• 02 января 2025
Ответ дляКротоТо
У мене багато міжмʼязових лейоміом. Гінеколог радить гімтероскопію. Буду робити через 2 тижні на Червоному Хуторі.
а у кого будете робити?
КротоТо• 02 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Бачу ви в Зоряни. Давно в неї спостерігаєтесь? До кого вона направляє на гістеру, до Закордонця?
Ні, до Ковальчук направила, те саме відділення.
Зоряна Володимирівна — гарний лікар, нічого зайвого, все по темі назначає.
Вже років 5 у неї, пішла по рекомендаціях знайомої до неї.
Хотіла один раз зекономити і піти до гінеколога безкоштовно на Вербицького, 5. Написали мені і ЗППП, і аналізів на тисячі гривень зі своїм бланком.
Пішла до Зоряни, то виявилася банальна молочниця, яка пройшла від 1 таблетки.
КротоТо• 02 января 2025
Ответ дляSvetlanaChernik
а у кого будете робити?
У Ковальчук Олени Борисівни на Червоному Хуторі.
Паспортний стіл
• 02 января 2025
Ответ дляКротоТо
Скажіть будьласочка, а яку ціну вам озвучили за гістеру? І який список аналізів перед цим? Я так розумію, що і мені знов треба буде теж робити гістеру 😭 почну хоч гроші відкладати...
Завжди з рушником• 02 января 2025
А можна спитати - навіщо ті міоми зберігати в себе у матці? Ну можна звичайно чекати, поки вони усохнуть - це скільки років чекати, ніхто не знає. Це не прогнозовано. Міома на самопочуття впливає теж, про це можна почитати в гуглі.
Рясні місячні, навіть не кожного місяця - це низький гемоглобін і феритин, це теж вже про погане самопочуття.
Я працювала в гістології і надивилась на відра з матками жінок за 50, де 80 відсотків матки займала міома. Ну так, у вас маленькі зараз. Але ж вони мають здатність рости. Слідкувати за їх ростом треба постійно.
Ще розумію - якщо матку не видаляти, але залишати міоми... Для чого?
КротоТо• 02 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
6700 гривень
ЗАК
Глюкоза
Групу крові ( у мене в паспорті стоїть)
Гепатит Б
Сифіліс.
Аналізи робляться безкоштовно.
Мені терапевт направлення на сифіліс не дала. Сказала, що треба платно робити.
Подружка робить медсестрою у терапевта в іншій поліклініці, без проблем виписала мені направлення і я записалась в Сінево НСЗУ на безкоштовну здачу. Начебто немає куди мені 450 гривень діти, особливо після свят.
Так що беріть направлення і здавайте аналізи безкоштовно.
ЗАК
Глюкоза
Групу крові ( у мене в паспорті стоїть)
Гепатит Б
Сифіліс.
Аналізи робляться безкоштовно.
Паспортний стіл
• 02 января 2025
Ответ дляКротоТо
6700 гривень
ЗАК
Глюкоза
Групу крові ( у мене в паспорті стоїть)
Гепатит Б
Сифіліс.
Аналізи робляться безкоштовно.
ЗАК
Глюкоза
Групу крові ( у мене в паспорті стоїть)
Гепатит Б
Сифіліс.
Аналізи робляться безкоштовно.
Дякую за інформацію! Це нормальна вартість! Шукала по приватних, там від 18000.
Паспортний стіл
• 02 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну так якщо міоми розташовані у м´язах їх ніхто не пропонує видаляти! Видаляють тільки ті що в порожнину матки виросли (мені таку вже видалили) і субсерозна, що над маткою. Ви так пишете, начебто я відмовляюсь їх видаляти - їх лікарі не видаляють окремо, а тільки з органом!
Завжди з рушником• 02 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
я зрозуміла Вас. Мені видалили матку, бо одна з міом була як раз в мязах. І вона виросла і давила на сечовий міхур. А виросла вона швидко за 2 роки, поки я не була в гінеколога, бо була в евакуації, мабуть на стресі з війною.
Але я вибрала цей варіант сама.