Порадьте, будь ласка, контакти. Або будь де ще, щоб не за всі гроші світу.
Ирина-61a8• 02 января 2025
Ответ длявре_Динка
Дороге лікування не у гнатолога, а після гнатолога. Бо після того як вам він розслабить мʼязи капами треба буде робити ортопедію всього роту, а от уе вже може тисяч з 10доларів за собою потягнути
И все таки. Есть гнатолог , чтобы хотя бы консультация не стоила тысячу с лишним гривен? Мне тоже надо , а дешевле не могу найти.