Вподобайден• 24 декабря 2024
Посоветуйте хорошего врача в ТРУСКАВЦЕ аллерголога дерматолога или семейного.
В Киеве не нашла(( И где его найти. Если можно контакты и санаторий/больницу где он принимает.
ТихоЯ• 24 декабря 2024
Автор, это бред, вы не найдете специалиста в таком маленьком городке, ищите в облцентре
Патика-мотика• 24 декабря 2024
Ну і зазор у вас по спеціалісту....може то вам до психолога треба???
Вподобайден
• 24 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Ви, мабуть, щойно вiд психiатра.
Патика-мотика• 24 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Ви, мабуть, щойно вiд психiатра.
Може....а от ви самі назнаєте що вам треба...тобто вам явно до психіатра
Вподобайден
• 24 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Якщо ви щойно вiд психiатра, то випийте щось заспокiйливе. А вас у бан за пирскання ядом та вiдступ вiд теми. Досить уже пропонувати послуги свого назначенного лiкаря. Iдiть лiкуйтесь по протоколу.
Патика-мотика• 24 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
То шо вам таки треба хоч ви самі знаєте???
А то скоро сердечка вас хапне від того яду
Вподобайден
• 24 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Ви таки не виконали призначення вашого лiкаря-психiатра. А час iде. У цiй темi вам не мiсце. Геть звiдси.