Чижик Пижик• 02 января в 13:36
Женщины у которых есть дети
Вы тоже выставляли фото своих беременных оголенных животов,фото узи каждый месяц,а после рождения ребенка написали в статусе счастливая мать замечательного сына/дочки?
L-i-s-a-92af• 02 января в 16:13
Ответ дляПротру пилюку
Ні. Вагітна фотосесія для мене то взагалі трешак. Не знаю хто придумав, що найгарніша жінка коли вагітна. То певно щоб сильно їх не розчаровувати. Я на себе страхіття в дзеркало дивитись не могла.
Ніде нічого не писали і не виставляли. Але в нас авіть родичі дізнались про вагітність після вагітності- коли вже народила.
То ваше особисте.
Багато жінок дійсно гарнішають під час вагітності.
L-i-s-a-92af• 02 января в 16:14
Ответ дляКсерокопия ночи
Мені здається, що проблема у тих, кого бісять вчинки інших людей,які ніяким чином їх не стосуються. Ну хочуть вони фотосесію вагітної, це їх право, як і право тих, хто цього не робить. Автор, що з вами не так?
100%
Протру пилюку• 02 января в 20:14
Ответ дляL-i-s-a-92af
То ваше особисте.
Так я ж і кажу, що моє особисте. Але якщо чесно, то красивих вагітних за свої 41 жодного разу не бачила.
Ну і що кожна жінка вкладає в «гарнішає». Прищі пройшли? Волосся густіше? Але ж на фоні цього набряки, синці під очима, в деяких волохатий живіт, стриї, ну і ще багато, багато красивого.
Я під час вагітності в не була товста, не розплилась, волосся яке було таке і залишилось, ноги в набряках, стриїв не було, але лицееее, без прищів, але таке страшко було. Коли сиділа за столом і не було видно живота, мене всі питали, що у мене з лицем, а потім вже розуміли.
L-i-s-a-92af• 03 января в 00:32
Ответ дляПротру пилюку
Красива жінка і гарнішає-то різне.
Так,і висипи проходять,шкіра стає гарною,волосся густішає...
Набряки,синці під очима і волохатий живіт є далеко не в усіх.
А стриї,до речі,часто з´являються і без вагітності і навіть у чоловіків.
Из Виа-гры• 03 января в 01:16
Нет. Я не страдаю таким эксгибиционизмом. С головой и нервной системой все в порядке.