Печенюшка• 03 января 2025
Двійня це важко? Виносити і потім з ними?
В мене були погодки, з різницею 1.9, вони вже не маленькі, а тепер ось двійня під питанням срок ще маленький.
КаРаКаТиЦа• 03 января 2025
Поздоровляю) Спостерігайте. Пощастило. Хоча буває, що один іншого поглинає.
Коржик• 03 января 2025
Ответ дляШопингмонстр
Важко. В мами була двійня
На тиждень тікала з дому періодично
як це тікала? від дітей?
Печенюшка
• 03 января 2025
Ответ дляФайно Замало
Який у вас вік? Який термін вагітності?
Я вже старенька,41, 5-6тижнів
Печенюшка
• 03 января 2025
Ответ дляУпругая попка
в сестри двійня. Класно, але це жах до років 7-8.
Незнаю в мене були погодки 1.9 різниця, якось справлялася. Правда до року меншої ми жили з моєю мамою. А потім я сама, чоловік на роботі.
Майская киска• 03 января 2025
Как словить чтоб две яйцеклетки выло? На узи каждый раз месяц ходить?
Печенюшка
• 03 января 2025
Ответ дляМайская киска
Чесно? Поняття немаю. Вагітність не планували.
Упругая попка• 03 января 2025
Ответ дляПеченюшка
нереального нічого нема. Здорових вам діток, а решта все буде) і міцних нервів)))
Файно Замало• 03 января 2025
Ответ дляПеченюшка
Чесно? Ви в такому віці та з великим досвідом за плечима, що повинні чітко розуміти що і до чого, що особливо легко не буде. Продумайте наперед, чого вам не вистачає, щоб максимально полегшити собі всі етапи вагітності та майбутнього материнства. Це стосується як здоровʼя, так в організації побуту та допомоги по догляду за дітьми
Печенюшка
• 03 января 2025
Ответ дляФайно Замало
Та як тут продумати, невідомо ж як воно буде, спостерігати в лікаря, це все що я можу. Наперед купувати навряд щось буду. Так досвід є. Але від того ж не набагато легше
Lux Aeterna• 03 января 2025
знакомая жила попеременно с мамой своей и мужа на годы. иначе быт не вывезете
Печенюшка
• 03 января 2025
Ответ дляLux Aeterna
Я к побуту відношусь дуже просто, коли діти були малі, я прибирала ну раз в тиждень, іграшки валяються я їх не збирала. Готувала в мультиварці. Ми тоді жили в приватному будинку, це дуже спрощує життя з малими дітьми, коляска на дворі дитя спить під вікнами, а ти можеш робити щось в хаті. Коли переїхали до квартири стало складніше.
В мене ще двоє підлітків є, тож сходити в магазин, помити посуд чи розвісити прання є кому. Мене побут не лякає. Лякає перший рік, годувати з пляшечки, сон, і тп.
Мій не такий• 03 января 2025
У меня старшие двойня, правда родила я в 19. Ничего плохого сказать не могу,всю беременность отбегал и родила совершенно нормально. Где-то с 1-2 у детей была война за внимание и лидерство, а потом роли устаканились и было даже легче, чем с одним- могли долго играть самостоятельно
Щебетуха• 03 января 2025
Важко звичайно. Але, з одного боку, ви з досвідом, з іншого - вже не 18). Одному тяжко однозначно, бо голодні одночасно, плачуть теж, потім біжать в різні боки і т.д. Якщо Боженька дав, то виростите!)
Lux Aeterna• 03 января 2025
Ответ дляПеченюшка
для мультиварки тоже надо начистить-нарезать-после помыть посуду. А для этого - нужны свободные руки
насчет сна - смотря, к чему вы привыкли. Мне почти 39, у меня первому ребенку меньше месяца. Я высыпаюсь. Потому что за долгие годы работы в офисе на 9 утра, будучи совой, и так спала по 5 часов в сутки. ничего неожиданного в том, чтобы спать 6 часов - 3 раза по 2 часа - для меня нет
Комиссия50%• 03 января 2025
Вітаю). В мене двойня, вже по 14 років. Народила в 31. Важко! Але воно того варто)
Мій не такий• 03 января 2025
Ответ дляЩебетуха
Поводки на руку решают вопрос с разбеганием, особенно в людных местах
Жерица ночи• 03 января 2025
Дуже дуже важко щоб хто не казав. Іноді хочеться повіситися. Обов´язково потрібні ще одні руки як мінімум. Ну, а з виношування як повезе.
Шопингмонстр• 03 января 2025
Ответ дляКоржик
як це тікала? від дітей?
Да. Залишала з татом і бабусею
Відпочивала морально і висипалась
Бо інакше, зійшла б з розуму
Відпочивала морально і висипалась
Бо інакше, зійшла б з розуму
Кастрюлька• 03 января 2025
у меня дочка на 1г4м старше сыновей-двойняшек, первое было ЭКС, поэтому было страшно, что может в любой момент шов разойтись. но всё было ок, доносила до 39 недель и 5 дней, плановое КС, 3100+3400 вес, здоровые дети и я в порядке). правда, в роддом положили за 2-3 недели до ПДР из-за риска расхождения шва. двойне уже 16 лет. я не могу сказать, что мне было очень сложно с детьми: во-первых, у меня муж хороший, во-вторых, я и сама не промах).
Млинець Мій• 03 января 2025
Як на мене то погодки важче, бо різний режим в маленькому віці - коли немовляті треба спати , інша дитина навпаки активна в силу віку. Це якщо без допомоги. В мому колі сусідка маєьвже дорослих двійнята, і водних трійнята , теж вже старші. В інстаграмі якось натрапила на дівчину, масу природної трійці, здається Юля звати, в неї доволі багато хороших відео як вона дбає про своїх трьох донечок, з допомоги в неї лише чоловік в після робочий час, але воно обоє молодці.
Думаю після погодок вам двійнята вже не так страшно:) Легкої вагітності та пологів !
В мене двійня! Дівчата 12 р. Було важко. Передчасні пологи. Півтора місяці після пологів провела з ними в перенатальному центрі. Як наслідок купа супутніх проблем зі здоровʼям, деякі з яких залишились до сих пір.
До 6-ти років було дуже важко. Що таке спати цілу ніч і не прокидатись, я не знала 6 років. Депресняк у мене був жуткий. Перший рік довелось жити зі свекрухою, бо без допомоги не справлялась. Безмежно ій за все вдячна!
Але, безсумнівно, воно того варте!
Печенюшка
• 03 января 2025
Ответ дляFabiola
Але, безсумнівно, воно того варте!
Найбільше я боюся за своє здоров´я, і дітей... Щоб виносити і народити в нормальні терміни. Вік все ж таки мені не 20.