Играю у края• 02 января 2025
У кого чоловік/дружина з РПП
Як у вас організовано харчування? Я не говорю про контроль іншої людини, просто - як ви це переносите?
В мене чоловік з трудом може себе контролювати. Має серйозну зайву вагу, діабет 2го типу. Але за порціями не слідкує, добирає добавками. Якщо немає добавки, добирає чим є. Може кетчуп на хліб, може ще щось, аби з´їсти. В сім´ї ще є підлітки, тож хліб додому купляється, як і інші продукти, які діабетикам не рекомендовано.
Але якщо чоловік йде в магазин - буває купляє і булки, і Кока-колу без цукру, і ще щось пожувати. Я вже давно змирилася, але іноді зацикленість на їжі мене дратує. Бо діабетику купити груші і заточити самому кілограм за пів дня - це якось не дуже хороше рішення. Ну і більш за все мене дратує саме ций фокус на їжі, іжа і Інтернет - найголовніше в житті.
Играю у края
• 02 января 2025
Ответ дляРедисочка
Авторе,це Ви самостійно поставили діагноз РПП?
В нього немає діагноза. Звісно, можна було тему назвати - в кого партнери з нездоровим відношенням до їжі. Бо те, що я бачу - це ненормальне відношення до іжі.
Редисочка• 02 января 2025
Ответ дляИграю у края
В нього є ендокринолог. Туди загнала.
Ендокринолог не займається РХП, лише гормональними проблемами. Психіатр необхідний, а із зайвою вагою ще і дієтолог і фізіотерапевт
Редисочка• 02 января 2025
Ответ дляИграю у края
Бувають ненажери, а бувають люди, у яких збоїть мозок, і вони просто не можуть інакше, їм потрібні медикаменти
Шиворот Навыворот• 02 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Он выкидывает еду в мусор?
Я почитала комменты автора, да лучше бы выкидавал.
Подмигашка• 02 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Автору совет - готовить то,что её муж не любит есть.