Приму в дар• 02 января в 20:51
Есть ли шанс родить без стимуляции на 42 неделе?
В субботу начинается 42 неделя. В следующий четверг уже должны начинать готовить к стимуляции. Веры в то что схватки начнутся сами уже почти нет, так как шейка мягкая и короткая еще з 37 недели, но от этого толку нет, схватки не начинаються, жду каждую ночь что вот сегодня.
Девочки, поддержите как-то что ли кто родил без стимуляции на 42 неделе, я вообще поникла. Спасибо)
Щедрик ведрик• 02 января в 20:56
Чого Вас лякає стимуляція?
Я навпаки боялась переносити, це дуже багато ризиків для дитини.
Який термін у Вас в чт буде? 41+4?
Херсон це Україна• 02 января в 20:56
І вам не хочеться поприбирати, перепрасувати все, штори замінити?
Щедрик ведрик• 02 января в 20:57
Ответ дляХерсон це Україна
та не працює це все. Може на пів доби приблизить, на добу. Не на тиждень.
Приму в дар
• 02 января в 20:57
Ответ дляЩедрик ведрик
Чого Вас лякає стимуляція?
Який термін у Вас в чт буде? 41+4?
Так, зараз 40.4, в наступний четвер 41.4, далі не хочу тягнути
Приму в дар
• 02 января в 20:58
Ответ дляХерсон це Україна
Я пробувала секс, прогулки по 3-4 години, на тролейбусі щоб підкидало, фініки, гостру їжу. Це все не допомагає
Херсон це Україна• 02 января в 20:59
Ответ дляПриму в дар
Якщо з водами, серденьком і плацентою все гаразд, то і нервувати нема сенсу
Щедрик ведрик• 02 января в 21:00
Ответ дляПриму в дар
В мене була стимуляція в 41 рівно, побоялась чекати до 41,3 рекомендованих
Автор, Ви ще тарпляча дкже
Херсон це Україна• 02 января в 21:00
Ответ дляЩедрик ведрик
В мене перед пологами завжди такий настрій був, на генеральне прибирання. Навіть коли і не встигала прибирати, починалися перейми. Читала, що настрій і є передвісником)
Щедрик ведрик• 02 января в 21:01
Ответ дляПриму в дар
100%. Я шкодувала що виснажувала себе прогулянками довгими, ходінням по сходах, прибиранням. Краще б зберегла сили, відпочивайте😍
Мрію про космос• 02 января в 21:04
Ответ дляХерсон це Україна
Та є сенс.Я сина в 42 народжувала. після таблетки в вагіну.Смазки мало, кістки черепа вже не такі пласткі, шкіра зморщена дуже , як у шарпея.Вже води з міконієм ( перший кал) були.
Приму в дар
• 02 января в 21:06
Ответ дляМрію про космос
Лікар в понеділок оглядатиме і дивитиметься мій стан, узд, ктг, на кріслі. Якщо скаже вже по показам, то звісно буду в понеділок вже стимулюватися. Я не з тих, хто ризикуватиме дитиною
Щедрик ведрик• 02 января в 21:10
Ответ дляПриму в дар
Я дуже переживала, що пологи не починаються самі, накручувала себе що всі можуть народити нормально а я ні, і все таке.
Але коли малий народився, все якось стало відчуватись наче так і мало бути. Легких пологів Вам☺️
Приму в дар
• 02 января в 21:10
Ответ дляЩедрик ведрик
Дякую
Лика-прилипка• 02 января в 21:28
Перша вагітність 42,1 тижні, друга 41,3. Обидва рази клали в пологовий і мали готувати, бо по УЗД вже і води були не дуже, і діти величенькі.
Ми ходили по сходах, багато. Обійшлось без стимуляції. Ну і я не була ніколи така худа :) на виписці стрічкою на талії підвʼязувала свої довагітні брюки.
Сіточка• 02 января в 22:42
Автор, я родила без стимуляции в 41 неделю 3 дня.
Единственное, прокалывали пузырь.
Приму в дар
• 02 января в 23:46
Ответ дляСіточка
Единственное, прокалывали пузырь.
Сіточка• 03 января в 00:08
Ответ дляПриму в дар
Все будет хорошо)
Если не забудете, отпишитесь, пожалуйста, как все прошло.