Админко• Изменено 02 января 2025
Хто вивчився на психолога? Як ви заробляєте якщо це купа витрат?
не бачила жодної професії де витрати на навчання і підтримання кваліфікації коштувало набагато більше ніж доходи. так у всіх можуть бути додаткові семінари навчання але ж не настільки
будь яке адекватне психологічне навчання коштує за 50.000 грн на рік,супервізії від 1500 грн, додаткові точкові семінари 8-9 тисяч. а приймати не можна більше 3-4 клієнтів на день і починати з мінімальної оплати.
мені цікаво, хто вивчився ви хоч у нуль вийшли? бо мені ця сфера цікава, саме як серйозний підхід, а не курси, але витрати ну дуже лякають, а ще друга освіта платна і теж 40-50 тисяч на рік
Новорічна пальма• 03 января 2025
Ответ дляПищалка
Вот мне просто интересно, чем может помочь обычная тётка, живущая мирной жизнь, людям,которые видели АД?
А кто может помочь военному ? Такой же военный? Жена на кухне? Или обученный специалист ? Объясните свою логику
Новорічна пальма• 03 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Я військовий психолог з освітою КНУ і враховуючи весь пройдений шлях та досвід, шкода чути про такі випадки
Супервізія чи Інтервізія обовʼязково
Неврегульованість у цій сфері з одного боку на руку деяким, але через це і обезцінюється професія
Скажу свій досвід: психолог не просто професія, спосіб життя, фактично весь час самоосвіта чи додаткова освіта (відповідно це кошти весь час)
Супервізія чи Інтервізія обовʼязково
Подскажите , а где вы учились дополнительно для работы с военными
Пузата Хата• 03 января 2025
Ответ дляПищалка
Абсолютно соглашусь
Психология - это просто развод на бабки
Пустые разговоры из пустого в порожнее, могут разводить 5 раз, могут 5 лет, в зависимости от уровня лоховства клиента
Всё сводится к 1: постановка вопросов о детстве, родителях, выискивание травм, которых может спокойно и не быть - потому что психологу надо обязательно во что-то зацепиться, чтобы была точка, которой можно объяснить весь разводняк
На ровном же месте никто не зацепится 😏
И всё
Далее - обязательно заведите дневник
Обязательно записывайте туда все свои мысли и действия
А потом приносите мне свои записи на сесию, и мы обязательно это всё будем разбирать
Разобрали, всё, сессия завершилась - а вы обязательно продолжайте записывать свои мысли и приходите снова
С вас от 1500 за сеанс и выше 😀
И скажите, что это не так, и что так делают не поголовно все психологи )
То, что они вложились в своё обучение. - да, охотно верю
У таких же пустомель и работников ртом
Но это их дело
Просто не надо никому навязывать их чудо силу и рекомендовать всем
Психология - это просто развод на бабки
На ровном же месте никто не зацепится 😏
И всё
Далее - обязательно заведите дневник
С вас от 1500 за сеанс и выше 😀
У таких же пустомель и работников ртом
Но это их дело
Потужна махіна• 03 января 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
З ПТСР ще травма-сфокусована КПТ працює, це два методи, які мають наукове обгрунтування для терапії ПТСР. Є ще один RTM-протокол, який також грунтується на нейрофізіології, але і там також навчання 1500-2000 евро.
Але так, ви праві, спеціаліст з такою кваліфікацією навряд чи буде працювати за 250 грн/год( Хоча держава могла б профінансувати таке навчання з вимогою відпрацювати певну кількість часу. Але це вже фантазії.
Навчання ТФ КПТ низької інтенсивності коштує немало, але і не захмарних грошей. Але, якщо обирати для роботи з військовими, на мій погляд, EMDR працює краще і дає миттєве полегшення. ТФ КПТ потребує міцного стосунка, це не завжди можливо, особливо в умовах шпиталю
RTM тема моєї дисертації))) реконсолідація пам´яті відбувається під час будь-якої терапії, якщо розумієш що ти зараз робиш і навіщо
Платье Длинное бальное• 03 января 2025
Ответ дляПотужна махіна
ТФ КПТ - це спеціалізований курс, це вже не КПТ низької ефективності.
EMDR - здається більш простий для клієнта, на мою думку, але я не навчалась EMDR. Моя супервізор використовує EMDR для найбільш болючих спогадів, типу досвіду згвалтування, вбивств. А так переважно ТФ КПТ.
А розкажіть, де навчались RTM? Чи рекомендуєте? Залишала заявку на навчання в MH4U, але там поки ще черга.
Потужна махіна• 03 января 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Низької інтенсивності. Без базового КПТ навчання, після навчання ТФКПТ, можна працювати з не ускладненним та субклінічним ПТСР.
EMDR шикарно працює з фобіями, тривожним розладом, а ось з кПТМР та МРО точково
Наразі немає доказів, які б гарантували що реконсолідація травматичної пам´яті буде проведена в повному обсязі. Тобто те, що цей процес відбувається на рівні нейрофізіології доведено, те як можна запустити цей процес відомо, а ось як контролювати цей процес в клінічній практиці - це відкрите питання.
ТФКПТ займається реконсолідацією пам´яті в чистому вигляді. Схема терапія в рескрипиингу справляється прекрасно. З надгострими станами можна підключати EMDR. Тому не вбачаю цінності зараз вивчати ще RTM протокол. 2000 евро занадто
Новорічна пальма• 03 января 2025
Ответ дляПузата Хата
Абсолютно соглашусь
Психология - это просто развод на бабки
На ровном же месте никто не зацепится 😏
И всё
Далее - обязательно заведите дневник
С вас от 1500 за сеанс и выше 😀
У таких же пустомель и работников ртом
Но это их дело
Психология - это просто развод на бабки
На ровном же месте никто не зацепится 😏
И всё
Далее - обязательно заведите дневник
С вас от 1500 за сеанс и выше 😀
У таких же пустомель и работников ртом
Но это их дело
А кто вам оо навязывает ? Зачем в тему зашли
Платье Длинное бальное• 03 января 2025
Ответ дляПотужна махіна
Низької інтенсивності - це ви маєте на увазі курс ’Основи травматерапії’?
Чи навчання за кордоном? У нас тільки УІКПТ має акредитовані навчальні програми КПТ, тому і такий шалений попит. Мене вже в рекламі звинуватили))
Так, рескрипції і в КПТ на більш пізніх епатах терапії чудово працюють.
З кПТМР та МРО - працюють терапевтичні стосунки більшою мірою, ніж конкретні інструменти роботи з травматичною пам´яттю.
Я вагаюсь насправді, чи варто далі навчатись на EMDR чи RTM. Тут питання, чи буде мені самій цікаво застосовувати ці техніки. Хоч EMDR зараз в умовах війни дуже затребуваний, але не це для мене визначальне.
Файно Замало• 03 января 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Вы не знаете, она получила высшее по логопедии? Или курсы по логопедии в дополнение к образвоанию психолога?
год дополнительно - но при вузе. не думаю - что считается высшим - но потихоньу - полегоньку - сейчас у нее много детишек - она считается эффективным логопедом в своем городке.
ТрамвайGirl• 03 января 2025
Ответ дляПищалка
В смысле обычная тетка?она гештальт терапевт,прошла курсы по работе с военными,супервизию,потом её взяли в фонд,сейчас она очень прилично зарабатывает и дальше проходит специализацию за счёт фонда
Пищалка• 04 января 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Охотно верю,что очень хорошо зарабатывает, но в том,что это как-то помогает её клиентам очень сомневаюсь