Зупка_цем• 11 января в 21:24

хто вивчає польську

як краще: вдвічі менше уроків, але з репетитором чи курси?
мені озвучили, що репетитор і курси по часу однаково, тому я думаю, навіщо платити вдвічі більше, якщо один рівень пройду за меншу ціну з групою.
і ще додатково, порадьте якісь реально класні канали для вивчення.
В моїй хаті моя правда• 11 января в 21:27
Краше в групі, там можуть задавати питання про які ви навіть не думали. Обов´язково практикувати вимову та письмо. Є додаток тандем де можна знайти співрозмовника. Читайте книжки для дітей. Мені подобається слухати https://www.instagram.com/ulapedantula?igsh= https://www.instagram.com/ulapedantula?igsh=
Пиу!Пиу!• 11 января в 21:38
Зараз є безкоштовні курси онлайн. Speak´N´Roll наприклад. Там можно онлайн пройти перший рівень хоча б. Бо ази не бачу сенсу проходити індівідуально.
АфродитаПетровна• 11 января в 21:38
Краще репетитор
В групі можуть бути особи які займатимуть весь ефір дивакуватими питаннями - розмовами і також не робити домашок що даватиме регрес і вічні повтори і топтання на місці
Пиу!Пиу!• 11 января в 21:39
Я би в ютубі ази вивчила, а потім до репетитора пішла б
АфродитаПетровна• 11 января в 21:40
https://www.hellopolish.pl/o-nas/
сладкий_ноябрь• 11 января в 21:47
Репетитор підстроюється під ваш темп, група - ні.
сладкий_ноябрь• 11 января в 21:48
Ответ дляПиу!Пиу!
Я так вчила ази по ютубі, що потім прийшлось перевчатися
автор Зупка_цем • 11 января в 22:41
Ответ дляПиу!Пиу!
я туди дзвонила, мені сказали за гроші.
а де Ви бачили безкоштовно там?
автор Зупка_цем • 11 января в 22:43
Ответ дляПиу!Пиу!
я пробувала періодично - щось не виходить.
мені мова дуже важка.
на слух розумію 80%, фільми дивлюсь вільно, читати можу і навіть якщо всіх слів не знаю - розумію майже все.
а от письмова мова - мені легше запамятати 10 англійських важких слів ніж 1 польське
автор Зупка_цем • 11 января в 22:43
Ответ длясладкий_ноябрь
але заняття 500-600 грн,
а в групі біля 300 за 1,5 год.
виходить з репетитором курс вдвічі довше
сладкий_ноябрь• 11 января в 22:45
Ответ дляЗупка_цем
але заняття 500-600 грн,
а в групі біля 300 за 1,5 год.
Знайдіть індивідуальні дешевші.
Не двічі довше, ви можете пройти його вдвічі швидше, бо темп репетитор бере ваш
автор Зупка_цем • 11 января в 22:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Знайдіть індивідуальні дешевші.
повірте, шукала...
450- це мінімум, і то, якась дівчина після інституту.
а 350 в групі з 5 чоловік - це вже хороша школа польська в Києві
автор Зупка_цем • 11 января в 22:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Знайдіть індивідуальні дешевші.
я не розумію, чому мені так важко даються польські слова.
англійська мені настільки легша..
сладкий_ноябрь• 11 января в 22:53
Ответ дляЗупка_цем
англійська мені настільки легша..
Не знаю, але в мене теж був барʼєр.
Розуміла все, а говорити не могла.
Потім заговорила.
Зараз пишу на дуже гарному рівні, бо пишу і читаю багато. Навіть думаю на польській, тобто не перекладаю все це в голові, як раніше.
сладкий_ноябрь• 11 января в 22:57
Ответ дляЗупка_цем
повірте, шукала...
+380 (98) 716 82 25

Спробуйте запитати в цього репетитора, я з нею якийсь час займалася і вона мені дала дуже гарну базу теоретичну. Я буквально почала розуміти польську граматику, хоча до цього була на курсах і в іншого репетитора, де з уроків я виходила з питаннями. А тут, вона все мені пояснювала і розжовувала, коли я запитувала. У інших же - просто запамʼятайте це, а я так вчитися не можу :)
автор Зупка_цем • 11 января в 23:27
Ответ длясладкий_ноябрь
+380 (98) 716 82 25

дякую дуже!
я також не можу, коли дають перелік закінчень. ну це мені зовсім не підходить, бо вивчити-зазубрити не хочеться.
Ви на курси ніколи не ходили?
АфродитаПетровна• 11 января в 23:32
Ответ дляЗупка_цем
мені мова дуже важка.
Бо вона важка і є не тільки вам а загально відомий факт
автор Зупка_цем • 11 января в 23:33
Ответ дляАфродитаПетровна
але парадокс,що усно я розумію майже все.
читати можу вільно дитячі/прості книжки/тексти
сладкий_ноябрь• 11 января в 23:56
Ответ дляЗупка_цем
дякую дуже!
Ви на курси ніколи не ходили?
Почала саме з курсів, 2 місяці, знань 0.
Потім ще один репетитор був, який не пояснював взагалі, я повинна була запамʼятовувати, тому теж результата не було
автор Зупка_цем • 12 января в 01:00
Ответ длясладкий_ноябрь
я ходила двічі на безкоштовні курси, знань 0.
але там було багато людей в групі