тяжкаялюдина• 03 января в 03:55

Українсько-англійський словник

Дівчата! Допоможіть! Підкажіть нормальний онлайн словник, щоб скачати і мати змогу зберігати там нові слова. Бажано в алфавітному порядку. Що не скачаю, то херня якась. В останньому взагалі якийсь ерор стався і не можу тепер знайти там нічого.
Верочка 100%• 03 января в 04:04
А навіщо вам там слова зберігати? У вас початковий рівень знань і ви хочете таким чином вчити нові слова?
автор тяжкаялюдина • 03 января в 04:11
Ответ дляВерочка 100%
Ну, логічно напевно, щоб потім якщо забула - переглянути. Мені так зручно. Рівень знань зовсім не початковий, але коли я серед нейтів спікерів або є робоча термінологія, то є такі слова, зараза, що тупо 10 разів дивлюсь значення, а воно вилітає. Може то вікове вже)) Задовбало щоразу в гугл перекладач лазити. Так зручно мені.
автор тяжкаялюдина • 03 января в 04:11
О! Класний в мене нік🤣🤣🤣
Молчавочка• 03 января в 04:13
Ответ длятяжкаялюдина
Хіба не простіше за 2 секунди в гунл перекладачі написати слово ніж шукати його по алфавіту в додатку?
автор тяжкаялюдина • 03 января в 04:16
Ответ дляМолчавочка
Ні, мені не простіше!
Верочка 100%• 03 января в 04:17
Ответ длятяжкаялюдина
Випишіть їх на листок собі і повісьте біля компа , так запам’ятаєте правопис а значення запам’ятається. Я вам дам пораду, ніколи не перекладайте слова в Гугл перекладачі , якщо знання мови у вас не на початковому рівні. Пишість в гуглі так наприклад: discharge meaning і читайте опис слова іноземною мовою
Фантазерша• 03 января в 04:27
Ответ дляМолчавочка
Норвен, видимо, так же думали😂
Фантазерша• 03 января в 04:28
Блин не крепится фото
Фантазерша• 03 января в 04:29
Невгамовна шахиня• 03 января в 07:01
Ответ дляФантазерша
фото
А что не так? Телеграфный стиль
Фантазерша• 03 января в 07:24
Ответ дляНевгамовна шахиня
А что не так? Телеграфный стиль
Не, тут не то
Некомильфо• 03 января в 08:27
Ответ дляФантазерша
Не, тут не то
А что не так?)