Не пириживай• Изменено 03 января 2025

Немає грошей на репетитора з алгебри, питання всередині

У сина, 8 клас, 5 балів з алгебри за семестр, решта оцінок 7 і вище, середнячок. Займаюся з ним сама за курсом всеукраїнської школи онлайн, але мені теж воно важкувато, чесно, деякі завдання можу пояснити, уже підглянувши заздалегідь відповідь. Хоча я закінчувала школу із золотою медаллю в 1998 році, наче тоді значно легше було вчитися, чи то я вже отупіла. Займаємося по 45 хвилин щодня. Може, тут є вчителі чи репетитори, підкажіть, чи буде толк з таких занять, чи краще туди не профі взагалі не лізти. Може, є ще якісь корисні ресурси. Дякую!
Скромняшка• 03 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
эмм... где же - ’знает наперед’, если ’знает на половину’...

вопрос риторический,
нельзя ’знать наполовину’ точную науку
Ну в том и дело, она думает, что хорошо знает, потому что на другом уроке уже слышала такое. Поэтому уже не хочет тренировать знания и слушать опять. А когда я начинаю проверять, то оказывается не сильно и знает.
Форточка• 03 января 2025
Якщо у вас хоча б відповіді співпадають - то вже краще, аніж нічого.
Аое якщо у вас нема кощтів, чому ви не берете участь у безеоштовних проєктах? Освітній суп , наприклад.
Форточка• 03 января 2025
Ответ дляБойцовская
Якби в університетаих не вимагали гарний атестат з цих предметів за 8-11 класи, я б теж так думала. Мені б було це простіше і навіть дешевше. Але реалії вимагають інших підходів.
По-вашому, всі вступають за кордоном?
Форточка• 03 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Може краще розвивати сильні сторони, а не підтягувати слабкі? Може він буде успішним співаком чи художником, чи футболістом, а не бухгалтером.
Але нмт на мінімум все одно треба здати.
Форточка• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
7 клас ще нічого був, з алгебри 8, з геометрії 10. Цього року 5 і 7. Якби ще ж знати точно, що ці оцінки не впливатимуть ні що.
А на що вони мають впливати? Якщо вступ в Україні, то як раз ні на що й не впливають.
Сон і дрімота• 03 января 2025
Ответ дляФорточка
У вас ребенок участвовал в проекте Освітній суп?
Поноавилось, результат был какой-то?
У меня участвовал, бесполезная трата времени, вообще никак для него
Ждушечка• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
Я вчитель української мови. Навпаки, заняття так проходять, що він відчуває себе успішним, не відмовляється вчитися.
Я проплачую курс Слухач в дистанційній школі Атмосферна.
Вже третій рік.
Сину дуже зручно. Він дивиться там відео, проходить тестування.
Особливо це допомогає з фізикою, хімією, біологією. Шкільний підручник вже і не відкриває. Прослухав тему в Атмосферній - зробив декілька тестів тестів - і вже добре орієнтується в темі.
За 800 грн в місяць отримую гарну підтримку по всім предметам.

Доречі, зрозуміла що вчителька Української мови і літератури бере питання для своїх тестів з Атмосферної школи. Сама нічого не вигадує.
Кишмишная Мая• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
Разом робимо завдання. Я наперед роблю, тоді йому допомагаю, якщо потрібно.
а должен сам, если какое-то задание не получается, вернуться к этой теме, прочитать учебник, найти видео (ФБ например Наталия Венгрин), прорешать несколько подобных, но все это требует желания и времени. Ну и не всем дано, у меня дочка тоже ’математик’ не видит когда можно сократить и т.д., но зато лучше меня английский знает.
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляФорточка
По-вашому, всі вступають за кордоном?
я ж про себе пишу
автор Не пириживай • 03 января 2025
Ответ дляФорточка
Беремо в освітньому супі, якраз перед новим роком закінчили курс.
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляФорточка
о, дуже дякую, навіть не чула про таке
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
Чи вартує витраченого часу? Є у вас результат?
Алина-1240• 03 января 2025
Мое мнение-мальчик уже взрослый,сядьте и решите куда он будет поступать,и нужные предметы подтягивайте.также учитывайте,что каждому человеку что то легко дается,а в чем то он дуб дерево.развивайте его сильные стороны,они его и кормить будут
автор Не пириживай • 03 января 2025
Ответ дляБойцовская
Великого результату я не помітила.
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
Великого результату я не помітила.
там теж у форматі онлайн урок і потім тести?
Форточка• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
Ну, чудово, значить хоч якась частина професійної допомоги вам дісталася. Ще можна купувати авторські репетиторські курси, це дешевше, аніж індзаняття. Буцикіна, сайт Математичка, наприклад.
Форточка• 03 января 2025
Ответ дляСон і дрімота
Поноавилось, результат был какой-то?
Розглядала як пропозицію для викладання. Ну це ж не перекладання знань з однієї голови в іншу, тут багато факторів: мотивація учня, об´єктивні причини труднощів у навчанні (проблеми з увагою, пам´яттю, логічним мисленням).
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляФорточка
Доброго дня, ви купували на цьому сайті курси? Цікавить, чи є результат, як викладено матеріал и чи є завдання з рішенням?
Форточка• 03 января 2025
Ответ дляЖдушечка
Вже третій рік.

А ви впевнені, що атмосферна не бере ці тести в тому самому місці, що й шкілтна вчителька? :)
Форточка• 03 января 2025
Ответ дляБойцовская
Я викладач і підписана на безкоштовну частину її блогу, мені подобається її подача матеріалу, в відео вона всі завдання пояснює. Не думаю, що платна частина в неї гірша.
Сон і дрімота• 03 января 2025
Ответ дляФорточка
Любоя учеба это не перекладывание знаний.

Наше впечатление от Освітнього супа такое, что лучше эти полтора часа пойти на свежем воздухе привести, пользы больше
А так просто бесполезно потраченное время перед компьютером.
За других утверждать не буду, но моему ребенку не интересно было и безрезультативно
Захекалася читать• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
Мерзляк
Є відео у ютуб, канал Мерзляки.
Частина уроків там від викладачів, які знайомі власне з Мерзляком, його колеги.
Гляньте, може, сподобається.
Форточка• 03 января 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Є відео у ютуб, канал Мерзляки.
Гляньте, може, сподобається.
Покажіть, будь ласка, не знайду.
Захекалася читать• 03 января 2025
Ответ дляФорточка
Покажіть, будь ласка, не знайду.
Зараз комп´ютер ввімкну і гляну. Скину.
Губки-уточкой• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
А у нас в цьому році (8клас) зробили поглиблену математику, і завдання, як в Мерзляку з двома зірочками, або складніші. Багато дітей скотились зовсім. У сина було 10-11 в тому році, зараз алгебра 7. При тому, що моя мама з ним постійно займається, вона інженер і любить математику. І поглиблена, чомусь, тільки алгебра, геометрія звичайна.
Захекалася читать• 03 января 2025
Ответ дляФорточка
Покажіть, будь ласка, не знайду.
Не працює пряме посилання :(
Можливо, прикрили інформацію, бо там було багато контенту російською.
Є сторінка у фейсбуці, там тільки декілька залишилося, з перекладом ШІ.
https://www.facebook.com/profile.php?id=6156749046...
Ось таке відео, наприклад

Спробуйте тоді ТОП школа. Там багато відео по темах від іншого вчителя.
https://www.youtube.com/@TopShkolaUA
автор Не пириживай • 03 января 2025
Ответ дляБойцовская
Тести є не завжди. Онлайн-урок в реальному часі, не запис.
Форточка• 03 января 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Не працює пряме посилання :(
Ось таке відео, наприклад https://www.youtube.com/watch?v=DAwzieJodRk

https://www.youtube.com/@TopShkolaUA
Дяки