Курочка-чубаточка• 03 января 2025
Чоловік не може реалізуватись в кар´єрі і заробляти (біситься)
Постійно в нервовому напруженні, сваримося через це...змінив роботу, а тут знову з нуля, робить за мізерну зп, в усьому розчарований, злий , нервовий. Не знаю що робити
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
ПО робота скачуть або рукожопі бо їх звільняють.. або спецалісти, які йдуть на більш високооплачувану
Що вміє ваш ...
Так, мій ніби не скаче, 2 робота за життя до 30 років. Ніхто його не звільняв, сам так вирішив. Так, перша була ще менш оплачувана як ця. Але він хоче більш нормальне щось, та шось чи не щастить чи не в тому місці навіть не знаю
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляЗастряла
Пусть ещё пробует, это постоянно нужно делать. Окупится, поверьте.
Ну не знаю, курси були пітора року, коштували 40 тисяч...Бог з ними, але було декілька невдалих співбесід і все, джуни нікого не цікавлять, особливо тепер як війна і ринок просів, всім потрібно мідлів з досвідом..., а де ж його взяти, якщо ніхто не бере
Черговий по кухні• 03 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну як сидіти на місці то нічого не висидить...він просрав 30 років...як він вміє добре робити, то роботи що року треба міняти...інколи на менш оплачувану...і за пять років знайдеш свою роботу на хорошу зарплату
Черговий по кухні• 03 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ху із джуни ху іж мідли...що то за професія така в нього
Нехай курси сантехніка/будівельника/електрика закінчить і будите в кончазаспі жити як руки з того місця в нього
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ну, не знаю, що вам сказати...і де ви встигли попрацювати до 30 років? Скаче недобре, не скаче - теж недобре
. Не можу, звісно, казати, наскільки добре він вміє робити, але ж недурний точно, мабуть не щастить трохи
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Хаха, дякую за пораду, але нам до кончазаспи далеко, та й руки навряд звідти
Сплюшка• 03 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так, безперечно. Ви ще пропустили пункт, коли керівник підвищує свого племінника, і потім для тих, що пашуть нема місця🥺
Так це норма в наших реаліях.
Тому треба придивлятись інші компанії але там може бути ще гірше
Сплюшка• 03 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Мій теж закінчив курси айті, не зміг найти роботу = тепер також привід для сварок. Каже, що я скептично до того ставилась і це правда. Хоча він непогано розібрався в усьому і благополучно закінчив
Зараз в айті складно з роботою в Україні.
Спеціалісти з великим стажем не можуть знайти роботу.
Хай пареленьно ще шукає і бере участь в якихось волонтерських проектах
Черговий по кухні• 03 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Говорю з свого досвіду...на старті робота практично що року мінялася..в 25-27 знайшлась та де і до тепер працюю...як теперішня не влаштовує і невидно перспектив а є варіант новою то треба міняти, навіть як зарплата такаж
Але як я розумію він у вас начальник .... ну таких зараз нетреба/забагато
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ні, не начальник. Спеціаліст, якому обіцяли, якщо візьме на себе роботу відділу. Взяв, відпрацював, привели племінника керівника на цю посаду, який ну....як сказати....нічого практично не розуміє....жаль, що в нас така система
Черговий по кухні• 03 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Яка різниця кого привели...головне щоб йому платили відповідно
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Та як яка різниця, якщо ти робив роботу відділу за дякую з перспективою перейти на посаду керівника і відповідно вищу зп, а замість того привели свого...коли вже все налагоджено. Хіба це нормально?
Черговий по кухні• 03 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Хто йому доктор що він лох і працює за дякую
І ви писали що він не начальник...а тепер мав отримати посаду вищого начальника...брехати також негарно
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ви недобачаєте? Якого вищого начальника? І де я писала, що він начальник?
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ніколи не брешу, і вам не раджу!
Черговий по кухні• 03 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
...на посаду керівника і відповідно вищу зп...хто писав????
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ну і ? Все ж логічно, зараз спеціаліст, якому обіцяли посаду керівника (начальника) відділу і відповідно вищу зп, ніж зараз (зарплата спеціаліста). Що тут неясно?
Черговий по кухні• 03 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
А нащо їм втрачати спеціаліста і робити його якимось керівником???
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ну керівник у відділі має ж бути. А спеціаліста вони й так втратять, бо після таких розкладів, напевно, звільниться
Стопясят раз обсуждала• 03 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Не хочуть вони працювати. Показилися на тим айті. Думають що курси то гарантія. А курси то самостійний бізнес, абсолютно не гарантія. Айті то дуже специфічна ланка, була такою і є. Потрібно постійно вчитися, буквально кожного дня. Ринок цей вже всьо, йде на спад. А дурні не розуміють цього.
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Автор, що він робить та яка зарплата?
Інженер, 20 тис
Ms. Анонимная• 03 января 2025
Починайте ви заробляти і вкладати в нього гроші, а він нехай займеться хоббі.
Курочка-чубаточка
• 03 января 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Бжоли-бандерівці• 03 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Двоє працюємо. Живем ’по средствах’
Я просто почему спросила..Вы работаете потому что иначе не потянет вас муж?или сами хотите работать?