Забагаловка• 03 января в 18:15
За скільки днів до місячних у вас зʼявляються симптоми ПМС?
І які?
Всех анонимов аноним• 03 января в 18:17
Сейчас наверное как раз оно, готова всех загрызть, ничего не хочу и не могу
Сало не люблю• 03 января в 18:19
Ніяких нема, завжди дивували скажені жінки, що розповідають про ПМС
Нічний дожор• 03 января в 18:19
була коханка, на початку відносин казала, що в неї пмс не буває, потім розслабилась і він тривав інколи 3 тижні
Не против• 03 января в 18:21
Ответ дляСало не люблю
може еще подходящий возраст не наступил))) у меня после 45 началось + такая нервная система и образ жизни - все способствовало
Сало не люблю• 03 января в 18:22
Ответ дляНе против
Ну, это уже не ПМС,а предменопауза,увы
Забагаловка
• 03 января в 18:22
Ответ дляНе против
От і в мене 45+ тільки ще й болить все, поперек, живіт. І це все за днів 10, теж саме на овуляцію(
Элька-Карамелька• 03 января в 18:24
Ответ дляЗабагаловка
Говорят ,что чувствительность к пролактину так проявляется. Сами дни болезненные ?
Не против• 03 января в 18:25
Ответ дляЭлька-Карамелька
нет, не болезненные.
Не против• 03 января в 18:25
Ответ дляСало не люблю
Ну, это уже не ПМС,а предменопауза,увы
Может быть.
Но корректировала как ПМС, помогло.
ОхиИВздохи• 03 января в 18:35
у мене ніколи не було, а після 45 років почали за 4-5 днів боліти груди. більше ніяких симптомів :)
як тільки перестають боліти значить або в той же день будуть або на наступний
Забагаловка
• 03 января в 18:44
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ні, трохи живіт ниє і то не завжди. Пролактин здавала - норма. Хоча, коли була в мамолога на огляді, то він сказав, що аналіз на пролактин не завжди коректний, бо його потрібно робити в певний час. І цей час десь біля пʼятої ранку.
Забагаловка
• 03 января в 18:46
Ответ дляОхиИВздохи
А в мене якраз боліли майже завжди, а це вже напевно рік як перестали боліти. Зате поясниця болить + живіт розриває, причому на овуляцію починається і плюс-мінус до місячних. Сил немає вже
Забагаловка
• 03 января в 20:51
Ответ дляПросто каралева
Ровно за две недели. Ужасные.
Які? В мене біль в попереку та животі(
КапитанльнаЯ• 04 января в 15:19
Херня это все и выпендреж...у нормальной женщины ничего такого страшного не происходит...а сейчас прям мода пошла про ПМС говорит...тупизм какой