ПешитеБесАшипок• 03 января в 18:17

Планування вітальні

Дівчата, нічого не можу знайти в Пінтерест сучасного . Маю довгу вітальню, більше 5м одна стіна. Ну, диван, навпроти тумба з тєлєком. А що в іншому кутку? Тумба ж такої довжини наче й не потрібна. Порадьте.
І взагалі ,що в тренді зараз
Сумка з негодою• 03 января в 18:19
Якби це була кімната в моїй квартирі - поставила б великий компʼютерний стіл )
Скільки у Вас взагалі кімнат? І які?
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 18:19
Що не дивлюся, все однакове і якесь сумне. Правда, і площа кімнати не дасть розгулятися
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 18:20
Ответ дляСумка з негодою
Скільки у Вас взагалі кімнат? І які?
2 кімнати, спальня і вітальня. Живуть 2 дорослих, без дітей, стіл комп.точно не потрібен
parele• 03 января в 18:20
Великий горщик з домашньою квіткою. Фікус, наприклад, або стреліція.
dulenok• 03 января в 18:23
Оставила бы место для елки на праздники. Или большой цветок в вазоне
Коварная Зая• 03 января в 18:24
Крісло і торшер
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 18:24
Ответ дляdulenok
От ялинка в мене також тут намальовується, але ж це раз на рік
dulenok• 03 января в 18:24
Кушетку с торшером или иным источником света
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 18:25
Ответ дляparele
Вікно далеченько наче для квітів. Да і тоді треба дуже велику, щоб на підлозі стояла
dulenok• 03 января в 18:26
Аквариум на тумбе
КошкинДом• 03 января в 18:26
Кровать и телек, отселить мужа
Плету корзинки• 03 января в 18:27
В мене мольберт і ялинка по кутах ))
Вся в кредитах• 03 января в 18:30
У меня дубовой сервант для красивой посуды.
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 18:33
Ответ дляВся в кредитах
То мабуть стиль класичний у вас
Заставляличка• 03 января в 18:34
Відкритий стелаж для книг, можливо з деякими косими полками.
Буфет для посуду .
Комод з великою декоративною вазою.
Крісло реклайнер
Нагайна• 03 января в 18:36
Навіщо вам тумба?
Пограйтесь з розташуванням меблів. Додайте бар, крісло
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 18:36
Ответ дляdulenok
Якби кушетка напроти телевізора, то наче б нічого. А так, чого на неї сідати. Буде стояти без толку
Нагайна• 03 января в 18:38
Ответ дляПешитеБесАшипок
Враховуючи 2 дорослих ви в цю кімнату може й заходити не будете, бо зараз телевізори і планшети в кожній кімнаті. Будете тусити на кухні або в спальні))
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 18:38
Ответ дляНагайна
Навіщо вам тумба?
Може й треба по іншому, але ідей нуль. І в інтернеті варіанти одні і ті ж. Запропонуйте, пліз
Швабристка• 03 января в 18:39
О боги, автор, ну откуда мы знаем, чем вы живете?
У кого-то музыкальный инструмент стоит, у кого-то стеллаж с книгами, у кого-то полки с кубками...
Пространство должно быть живым, чтобы быть уютным, а не вот этот вот ужас с картинок ваших
Швабристка• 03 января в 18:40
И зачем вообще набивать чем-то ненужным свободное пространство? Почему нельзя оставить свободным?
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 18:42
Ответ дляШвабристка
Якби я хотіла акваріум завести або мольберт, то не питала. Живемо як всі робота-дом
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 18:44
Ответ дляШвабристка
Довжина 5,5 метри стіна, диван 2-2,5. А ще три метри просто залишити? Таке собі
Prervana• 03 января в 18:47
Наоборот. Зону телека и дивана ближе ко входу, под окном зона кресел и кофейного стола
Стрекоза любви• 03 января в 18:54
Пограйтеся з кольорами, формами. Додайте гарні великі кімнатні рослини, якщо вам імпонує. Стилі еклектика чи неокласика.
Дама с собачкой• 03 января в 18:57
Пара крісел і пуфік, щоб ніжки витягнути. До них кавовий столик, можна й на колесах, торшер або якесь точкове світло, щоб почитати, під стіну щось типу ’іспанської скрині’.
Нагайна• 03 января в 19:01
Ответ дляПешитеБесАшипок
Треба вже зараз розрахувати бюджет: який саме диван, люстра, тв, штори, стеля і т.ін. плануються. Толку з картинок зі штучними камінами, вигнутими qled tv і деревʼяними жалюзі? Дивіться що вам підходить, яких воно габаритів і грайтесь самі або з дизайнером.
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 19:07
Ответ дляPrervana
До речі, спочатку планувала стіл столовий там поставити, але для цього малувато місця
автор ПешитеБесАшипок • 03 января в 19:09
Ответ дляНагайна
Так часто ми мислимо стандартами, як звикли. А інколи можна зробити інакше
Prervana• 03 января в 19:15
Ответ дляПешитеБесАшипок
Это у вас полкомнаты займет, такой комплект стол + стулья.