ОдинРазНадетое• Изменено 03 января в 18:36
В Україні змінились ціни на собак в порівнянні з довоєнними цінами?
Чи мені здається?
Мріяла про Бішон- фрізе, який до війни коштував 1500-2000$.
Зараз переглядаю ціни, можна купити і за 500
Є заводчики собак, змінились ціни?
ПАЦАНКА О• 03 января в 18:38
Могу предположить, что люди стали покупать собак меньше. Во-первых многие уезжают, во-вторых берут в приютах.
осень харашо• 03 января в 18:38
Зараз і безкоштовно можна взяти. Багато людей залишили своїх улюбленців та виїхали.
Кундалина• 03 января в 18:41
В феврале-марте 22 просто бросали на улицах и вокзалах... А хорошие собачки и сейчас такие же дорогие, речь о чистоте породы.
Заліковий троль• 03 января в 18:43
Да, цены на животных очень упали. Покупателей практически нет. Мы кота покупали на выставке в Киеве в этом году. Заводчики готовы очень сильно уступать
ОдинРазНадетое
• 03 января в 18:55
Я дивлюсь на такі породи мальтіпу, тойпудєль, бішон, шитцу. На ОЛХ ціна значно зменшилась. Тому і запитую, чи то заводчиків стало більше, чи ціна так змінилась.