Роздратована шкіра• 26 декабря 2024
Які зараз ціни на живі ялинки?
Які зараз ціни на живі ялинки? 🎄
Роздратована шкіра
• 26 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
То ви ж фоткали, а ціну не спитали?
Фото з Гуглу. Може то ви фоткали, так напишіть
Мрії у вирії• 26 декабря 2024
Такие как у вас, маленькие это не настоящие елочки, а составленные из веток, видела 350 Киев
Рядом с Метро красивые от 2800))))) Не знаю, что за елки
Сладко-соленая• 26 декабря 2024
Сосну вчора взяли за 600 грн таку. Трохи вища була за 700, віддавали за 650, але вона лисенька була. Ялинки з мене зростом (десь 1.70), були по 1900 грн, в епіцентрі такі самі бачила по 1300. В горщику 2500 в середньому, якщо десь пів метрові. Такі як у вас, з гілок, біля метро у нас 400-550
Мизимец• 26 декабря 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Я знаю что аля как в инсте, импортные красивые стоят 4000
Я офигенную украинскую елку купила, очень пушистую, ровненькую,но она невысокая, метр где-то.Цена не 4000 грн.
Грамотний хвіст• 26 декабря 2024
Такие как у вас Киев самая маленькая 250, большая и 500 видела
Божее, я помню как они по 30 грн
были
Сосну с подставкой купили за 800 вчера
Облом просто было бегать
Видела маленькие сосны по 500, наша больше, думаю норм
Но жабка давила, ну сын хотел, ладно уж..
Божее, я помню как они по 30 грн
были Сосну с подставкой купили за 800 вчера
Облом просто было бегать
Клевотница• 26 декабря 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Божее, я помню как они по 30 грн
были
Сосну с подставкой купили за 800 вчера
Облом просто было бегать
Божее, я помню как они по 30 грн
Облом просто было бегать
Когда они были по 30, зарплаты были по 150? Зачем нам воспоминания древнего старья?
18 мнеУЖЕ• 26 декабря 2024
Я теж нещодавно пригадала, як кілька років тому купувала маленьку ялинку з гілочок за 30-35 грн. Тоді ці ялинки були свіженькі, з хвойним ароматом і продавали у нас їх жіночки з Івано-Франківської області, які самі їх і робили.
Зараз подібна стоїть у переході метро за 200-250 грн і у неї вже гілочки опустились, бо вона вже засихає.
Меряю от 0• 26 декабря 2024
В тому році купила таку, це жах. Вона мабуть була зроблена задовго до НР, сипалась так, що ледь достояла до 2 січня. В цьому році хочу десь гілочок надибати)
Меряю от 0• 26 декабря 2024
Ответ дляСладко-соленая
Яка красуня)
18 мнеУЖЕ• 26 декабря 2024
Ответ дляМеряю от 0
То Вам ’несвіжа’ ялинка трапилась)
Насправді такі ялинки мені подобаються тим, що вони екологічні - зроблені з гілочок і тому не знищують ліси і не вирубують дерева.
Душка-свекрушка)))• 26 декабря 2024
300грн, маленька десь 500 метрів, але дуже пухнаста. Нормального розміру були дуже дорогі. В нас мабуть вже й не продають після Різдва. Франківськ
Меряю от 0• 26 декабря 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
То Вам ’несвіжа’ ялинка трапилась)
Може й так, але купувала там, де ялинки продають, не в переході.
Меряю от 0• 26 декабря 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
То Вам ’несвіжа’ ялинка трапилась)
Мені вони також подобаються насамперед розміром)) В цьому році хочу десь гілочок чи купити, чи в лісі назбирати. Краще за все, ставиш в воду і воно стоїть.
Роздратована шкіра
• 26 декабря 2024
Ответ дляКотомафия
Місто для вас не має значення?
Мені здається, ціни приблизно однакові. Ні?