Якщо є час прохання дочитати до кінця.. потрібна допомога
Історія дуже довга як для голлівудського фільму, але прохання дочитати до кінця та дати слушну пораду, у кого є час і бажання
У суботу 19 липня 1975 року у місті Києві під час пологів від ускладнень помирає молода 23 річна жінка, яка незадовго до цього народжує цілком здорового хлопчика. Цим хлопчиком виявляється мій батько. А померла жінка — моя бабуся. Жодних родичів у цієї дівчини не знаходиться, оскільки вона була сиротою та виховувалась в інтернаті. Батько дитини також невідомий. Хлопчик виховувався в інтернаті, отримав прізвище матері, а у графі «по батькові» був прочерк. Єдине, що у нього залишилось на згадку про матір: це місце її поховання та їі намальований портрет на надгробному камені.
І це єдине, що я знаю про мою бабусю— усе життя мій батько намагався дізнатись хто насправді його батько, але оскільки бабуся була скромною людиною то і багато друзів вона не мала, єдине, що могло допомогти хоч якось прояснити ситуацію це опитування людей, які могли бути свідками подій 50—річної давності, але серед таких вже багатьох не має серед живих . Найбільш вірогідним розвитком подій, який міг бути і який і я, і мій тато змогли скласти з деталей — очевидніше був таким. Мій потенційний дідусь і моя бабуся були з різних міст і якимось —чином познайомились у Києві приблизно у 1974 році, а можливо раніше, у них були стосунки і від цих стосунків бабуся завагітніла, але скоріше за все вони розстались і бабуся не встигла, або не змогла сказати йому про вагітність. Вони розʼїхались, він повернувся у своє місто і вони втратили звʼязок назавжди.
Бабуся народивши дитину— померла, а цей чоловік навіть про це не здогадувався, але найголовніше полягає у тому, що мій батько помер у минулому році, і вже перед смертю він здається знайшов свого батька і приблизно дізнався хто він, і навіть хотів налагодити контакт. Цей чоловік на даний момент живий, проживає у Києві, йому вже років так 75 мінімум, у нього все чудово, діти та онуки, і серед усіх фактів, які ми знаємо вірогідність того, що саме він мій дідусь — дуже висока, батько хотів знайти його та просто поговорити, але не встиг, але перед смертю попросив мене, якщо не поговорити то хоча б передати дещо цьому чоловіку, та хоча б розпитати — це правда чи ні? Це не те що ми хотіли б претендувати на його спадщину і так далі, але просто дізнатись правду для себе і нарешті заспокоїтись і поставити крапку у цій таємниці тривалістю у 50 років, але він пенсіонер— в нього своя сімʼя— діти, онуки, навіть правнуки— як ви вважаєте чи слід розповідати йому про це?
Відразу відповідаю на два важливі питання— памʼятник для бабусі зробив вже тато після її смерті… фотографію він знайшов, але де саме не знаю, можливо була у дитбудинку, можливо знайшлась десь , чесно кажучи не знаю…
Natalia505• 03 января 2025
Ответ дляДобрий Єнот
А якщо ця літня людина колись кинула напризволяще вагітну жінку?
Може, настав час ’сплатити аліменти’?
Це гіпотетичний сюжет у відповідь на автоматичне призначення діда високоморальним героєм.
Може, настав час ’сплатити аліменти’?
І що? Навіть якщо і кинув, хоча це довести неможливо в принципі. Може в бабусі за той тиждень був секс і не один, чи може до того? Що взагалі відомо про її сексуальне життя? Як ви собі уявляєте сплату аліментів? Механізм опишіть. Може я найду собі такого ´тата´. Хто діда призначив високоморальним героєм?
Natalia505• 03 января 2025
Ответ дляJulieta78
И так вас занимала эта вся история, что даже не узнали откуда бабушкино фото...
Дедушка почему-то вас интересует гораздо больше. Зачем?
Це не заради спадщини, не думайте, просто поговорити...
Добрий Єнот• 03 января 2025
Ответ дляNatalia505
’Аліменти’ - це художній зворот.
Я вам спрощую думку максимально: вважаю, що жаліти діда - другорядна справа.
Головне - справжні запити і потреби ’спадкоємця’ історії.
Ще простіше.
Потреби діда - викреслюємо з даних.
Потреби наймолодшого нащадка - до детального аналізу.
Ще простіше.
Потреби діда - викреслюємо з даних.
Natalia505• 03 января 2025
Ответ дляДобрий Єнот
’Аліменти’ - це художній зворот.
Ще простіше.
Потреби діда - викреслюємо з даних.
Ще простіше.
Потреби діда - викреслюємо з даних.
Немає ніяких запитів, не існує. Ця людина померла, вона не може претендувати ні на що. Ніяких претензій ні майнових ні моральних бути в принципі не може, як і очікувань. Дід тест здавати не буде, пошле їх нах...і правильно зробить. Може він щодня в ту гречку стрибав. Все поховано, свідки разом з учасниками. Те що автор колотиться це її справа. Я не розумію чому не займатись власним життям?
Ответ дляLv1107
Є передача на СТБ Тайни ДНК, зверніться туди. Бо самі ви не розрулите цю ситуацію, це тільки припущення, а можете травмувати чужих людей.
Якщо це не він тато, то в чому травма?
Якщо він тато - то його хтось змушував кінчати в дівчину? Хай несе відповідальність. Всі занадто переймаються травмою чоловіка, який навіть не зморочився контрацепцією.
Ответ дляNatalia505
Я другого не понимаю, почему за 2.5 месяца автор не съездила в Киев, раз так заботит ее этот вопрос?
Ждёт пока и дед помрёт, и тогда искать родства с его детьми и внуками?
И все обрадуются, что нашли друг друга, и как в индийском фильме, начнут все танцевать под душевную песню?