Угадайс• 03 января 2025
Порадьте, ідеї канапок з міні грінками
Підкиньте ідеї будь ласка, є у мене дві упаковки міні грінок( маленькі квадратики) які канапки можна зробити? Ще хочу зробити брускети, теж буду рада за допомогу?))
Угадайс
• 03 января 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Вони ж тверді
Ну от я і думаю чим їх змастити!
Кашка-маняшка• 03 января 2025
Ответ дляУгадайс
Ну от я і думаю чим їх змастити!
Нічим, гризіть так.
Канапка смачна, коли м´якенька
Угадайс
• 03 января 2025
Ответ дляМорская свинка
Крем сир?
А зверху? Я думала що краще всього, сир плавлений з яйцем і майонезом, та часником
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Кооись робила філадельфія+тунець змішані і еа цю грінку. Зверху зелена цибулька і на шпажку. Тільки це перед самою подачою, бо розмокнуть і буде не добре вже
Залізний кіготь• 03 января 2025
Крем сир перебити з авокадо блендером. Висадити через мішок, а зверху креветка
Оце фіфа• 04 января 2025
Ответ дляУгадайс
Ну от я і думаю чим їх змастити!
Крем сир+ ікра, намазка з печінки тріски, закуска апетитна.
Оце фіфа• 04 января 2025
Ответ дляДуняша
Крем сир+вʼялені томати. Це топ. Робимо часто, сьогодні якраз їли
О, дякую, в мене є і одне, і друге, і такі грінки як автор пише, а ікра закінчилася.)))
Угадайс
• 04 января 2025
Ответ дляДуняша
Дякую! Цікавий варіант
Дідова баба• 04 января 2025
На крем сыр прилепить половину черри помидора, плюс базилика листочек
Дуняша• 04 января 2025
Ответ дляОце фіфа
Будь ласка💐
Угадайс
• 04 января 2025
Ответ дляДуняша
Ще підскажіть, томат просто кусочок зверху?