Лика-прилипка• 07 января в 19:13

Смузи. Какие вы делаете себе и детям?

Поделитесь, пожалуйста, рецептами.
И в каком блендере делаете? У меня только погружной есть, как раз выбираю какой еще взять.
Чупа-чупс• 07 января в 19:16
Никакие
КоролеВешна• 07 января в 19:16
Нутрибуллет. Прямо сейчас сделала яблоко+ апельсин + коллаген - красота
Сало не люблю• 07 января в 19:22
Никакие
tereska• 07 января в 19:31
Беру заморожені ягоди та фрукти, саме заморожені.сік яблучний чи виноградний світлий. Смузінатор, чи чаша на дуже великих швидкостях. Можна додати трошки йогурту питного без смаків, буде таке смачненьке.
Гірчинка• 07 января в 19:36
я роблю зараз банан апельсин морожена полуниця і трохи соком ще можу розвести, влітку кавуном.
Не вмію заміряти• 07 января в 20:43
Пів стакана води, шпинат, яблуко, огірок, банан, сік лимона це мій улюблений
автор Лика-прилипка • 07 января в 20:51
Ответ дляНе вмію заміряти
Який у вас блендер?
Не вмію заміряти• 08 января в 08:07
Ответ дляЛика-прилипка
Який у вас блендер?
Браун комбайн
Для смузі самий класний такий як на фото