ЗавЛабСнаб• 04 января в 13:48

Алименты и не официальный зароботок у мужа

Реально ли доказать ?
Нічна ненажера• 05 января в 11:06
Ответ дляСережкинаЯ
Ви автор, чи адвокат автора?
Аврор десь суми писала?
Мінімальні суми визначені законом. Це ж очевидно. Тому я написала лише їх.
А ще - я жінка і я на боці жінки, завжди. Подивіться на статистику по заборгованості аліментів, хто злісні неплатники? Чоловіки.
СережкинаЯ• 05 января в 11:22
Ответ дляНічна ненажера
А які шанси в чоловіка залишити в себе дитину???
І чоловік автора платить ту мінімалку, але вона хоче більше!!!

Та і взагалі вона ніслова не сказала що її колишній козел і тиран...тому чого ви так впевнені що вона просто не меркантильна яка думає про себе а не дитину!?
Нічна ненажера• 05 января в 11:53
Ответ дляСережкинаЯ

Тому що на дитину в місяць ідуть суми значно більші за розмір аліментів. До чого тут меркантильність?

Чоловік може подати до суду і визначити місце проживання дитини з ним, може через суд визначити графік зустрічей. Може домовитися з колишньою і зафіксувати домовленості нотаріально. Якщо захоче. Очевидно, що не захотів. Значить, дитина йому не потрібна. Тоді хай платить згідно зі своїми доходами. Відкупається від дитини грошима, так би мовити, якщо не хоче брати повноцінну участь у вихованні та утриманні.
СережкинаЯ• 05 января в 11:55
Ответ дляНічна ненажера

То нащо вона брала дитину як вона їй не покишені...нехай би вона по графіку провідувала дитину
Нічна ненажера• 05 января в 11:57
Ответ дляСережкинаЯ
По кишені. Вона ж її утримує, а не ’люблячий’ татусь. Але якщо є законна можливість отримати більше - чому ні?
Ці гроші дозволять наприклад, купити не бартек, а рейму. Не войцек, а некст. Не оселедець, а лосося. Це ж краще для дитини.
СережкинаЯ• 05 января в 11:58
Ответ дляНічна ненажера
Короче на понти бабло спускати і жрати мівіну...