Язикувата Хвеська• 04 января в 14:03

Терміновий закордонний паспорт за 7 робочих днів

Я так розумію, це суто виготовлення. Хто замовляв, який реальний термін для отримання на руки?
Дайте подумать• 04 января в 14:09
Я отримала через 4 дні. Притому, що не просила якось додатково пришвидшити.
Карапулька• 04 января в 14:11
Тільки вийшла з ПК Україна,вони сьогодні відробляли за 1 число.
Ажіотажу немає,книжечками завалені склади,пластиковий вкладиш виготовляється в строк.
Єдине це якийсь форс-мажор з обладнанням.Воно продубльовано,але може бути зайнято під щось інше.Саме фізичне виготовлення 3-4 дні
.Все інше-логістика..
Карапулька• 04 января в 14:12
Ответ дляДайте подумать
А можете трек показати.Здається ви фантазуєте.
младокошкина• 04 января в 14:15
Летом получили срочный ровно через 7 дней. Не рабочих, а всего.
Гадаю_По_шнуркам• 04 января в 14:16
Ответ длямладокошкина
Ціна яка була за паспорт
младокошкина• 04 января в 14:18
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ціна яка була за паспорт
В районе 1500 грн. В обычном цнапе
булоТАЙминуло• 04 января в 14:53
Мама робила місяць тому. Здала в четвер в ЦНАПі в нас в райцентрі і в наступний четвер забрала вже готовий. В Дії підтягнуло ще раніше.