Золота орда• 04 января в 15:31

Низький феритин та гемоглобін

Сімейний лікар назначив залізо, але за 4 міс прийому воно піднялось всього на 11 одиниць і після хвороби впало ще нижче ніж було 4 міс назад((
Дівчата, у кого був низький гемоглобін, як ви шукали чому він не засвоюється? В чому була у вас проблема?
Чи реально знайти цю проблему та виправити, щоб гемоглобін та феритин був у нормі?
Я реально без сил, постійно втома, багато лежу, стала часто хворіти
Дайте порад із власного позитивного досвіду як привести себе в норму 🙏🏻
Кофр для ноги• 04 января в 15:36
Здайте комплекс аналізів ’причина анемії’.
Залізо треба ще вміти приймати.
Може не вистачати, наприклад, В12, і тоді залізо не засвоюється.
Ще його радять приймати разом з вітаміном С.
І у інструкції купа нюансів, з якою їжею його не варто пити.

Ну і основне - причину зниження виявили?
Якщо то рясні місячні, це одне. А якщо щось з ШКТ і препарати банально не засвоюються і з їжі організм не отримує, то треба спочатку налагодити роботу ШКТ.
Кристиночка-кот• 04 января в 15:38
А что вы пили ? Я подняла
Оч@ров@Шк@• 04 января в 16:02
Є дуже неочевидні причини, наприклад депульповані зуби. В цьому випадку робити КТ і розбирати з інтегративним стоматологом. Більш очевидна – низька кислотність у шлунку, погана робота жовчного, надлишок омега-6 в їжі (багато олії, горіхів їсте). Вивчіть харчування по Вестону Прайсу (є сторінка в Інстаграмі, або книга його є, сайт Фонд Вестона Прайса) і зрозуміє свої помилки в харчуванні
like it• 04 января в 16:12
Треба ж пити не лише залізо, а й кофактори. Класно підіймає феритин препарат Hema plex . Але його потрібно обережно приймати, краще після їди зранку
Бо найкраще залізо всмоктується за годину до вечері, але я такими прийомами посадила шлунок...але феритин з 7 до 32 підняла)
Борода• 04 января в 16:22
Ответ дляОч@ров@Шк@
А як депульповані зуби впливають на залізо?
Оч@ров@Шк@• 05 января в 15:09
Ответ дляБорода
Депульповані зуби – потенційне джерело запалення, і якщо воно там виникло, то багато людей відмічають погіршення здоров´я, починаючи від гайморитів і багато іншого.

Посилання на статті та дослідження можете знайти тут у вічних сторіз ’Мёртвый зуб’ та ’Мёртвый зуб -2’
https://www.instagram.com/weston_price_
Борода• 05 января в 15:09
Ответ дляОч@ров@Шк@

https://www.instagram.com/weston_price_
Дякую
автор Золота орда • 06 января в 20:30
Ответ дляlike it
Скільки по часу пили?
like it• 07 января в 10:58
Ответ дляЗолота орда
Скільки по часу пили?
Місяць точно. Це було до війни. Зараз знову низький феритин, але почуваю себе краще. І інший лікар каже, що у мене б дефіцитна анемія, тобто не залізо дефіцитна....пробую іншу тактику