Патріотка з дивану• 04 января 2025
Холодец только со свинины можно варить?
Есть галяшка,ножки и мякоть или будет не вкусно без курицы
интайм_не_предлагать• 04 января 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Я не їм взагалі
Та будь ласка, на здоров’я. У кожного свої смаки, хтось любить свинину, хтось птицю, хтось телятину та яловичину, а хтось рибу. Є вегетаріанці. І це все добре.
Просто не треба писати, що люди не купують телятину, бо дорого.
Не всім подобається той специфічний смак.
Тепличная• 04 января 2025
Я до рульки і курячих лапок додала добрячу баранячу кісточку з м´ясом. Вийшла смакота.