Конотопська відьма• 04 января в 18:30

Є там щось? Чи то в очах мерещиться

Верхній вчора ввечері нижній сьогодні ввечері.аналіз здати не можу бо закордоном і потрібно записуватись затримка десь 3/4 дні
кнопкодав• 04 января в 18:30
Є )
So_so• 04 января в 18:31
Там видно намёк на полоску
Пишу з калідору• 04 января в 18:32
Горбаті ногті
Кавуся• 04 января в 18:33
Я не бачу.
Але зробіть зранку. Такий аналіз краще робити на першу сечу.
Алина-1240• 04 января в 18:34
Типа есть слабая вторая.подождите с дней 7 и переделайте
Коханозадовільна• 04 января в 18:36
Слабенька, але є на обох.
Радостина• 04 января в 18:38
Є. Вітаю
Ку ка ку ка ку• 04 января в 18:38
Нi, це негативний. Вона, друга, буде трохи свiтлiша за першу, але така ж iнтенсивна за кольором.
Зранку! На першу сечу!
Матраскин Брат• 04 января в 18:56
Полоска через 10 минут -не информативно, может проявляться при высыхании, поэтому не смотрите на вчерашний
Небоброїдка• 04 января в 19:00
Є
Пукимончиг• 07 января в 20:43
Автор, як ваші справи? Тести пояскравішали?
автор Конотопська відьма • 08 января в 14:57
Ответ дляПукимончиг
Нащастя ні😅то напевно були реагенти як я в думала решта нічого не показали але затримка вже 10 днів буду іти до лікаря дізнаватись причину