энциклопУдия• 05 января в 01:10

Муж меня перебивает

Происходит это в гостях, когда разговариваем компанией. Меня это бесит. Это нормально?
Электричка• 05 января в 01:11
Это нормально, что вас это бесит
АфродитаПетровна• 05 января в 01:11
Неперебивайменянеперебивай
Оце фіфа• 05 января в 01:12
Я постійно всіх перебиваю, сама це вже помічаю, не можу дослухати людей якщо вже зрозуміла їх думку.
Пусин Кукин• 05 января в 01:13
Вас так влаштовує
Язвочка• 05 января в 01:13
Если Вам ненормально, скажите ему : «Я заметила , что ты меня переливаешь, мне это не нравится, не делай так большеэ
Язвочка• 05 января в 01:13
Ответ дляОце фіфа
Дуже знайомо ))) Я така сама
Фиктивная• 05 января в 01:16
Конечно, перебивать очень плохо, и не то, чтобы я его оправдывала, но, иногда, некоторые женщины начинают что-то рассказывать на столько из далека, что кажется, что я чувствую, как старею в процессе, и хочется перебивать и кричать: «я уже забыла с чего ты начинала, и о чем мы вообще говорили, когда ты закончишь свою мысль?»
автор энциклопУдия • 05 января в 01:19
Ответ дляЯзвочка
Уже говорила. Он все равно продолжает.
автор энциклопУдия • 05 января в 01:19
Ответ дляФиктивная
Нет, это не мой случай.
Фиктивная• 05 января в 01:20
Ответ дляэнциклопУдия
Нет, это не мой случай.
Тогда он редиска
verschwommenheit• 05 января в 01:23
Займите его рот
Просто каралева• 05 января в 01:37
Это неуважение к вам. Дома он тоже вас перебивает?
автор энциклопУдия • 05 января в 01:37
Ответ дляПросто каралева
Нет. Но дома мы вдвоём.
Просто каралева• 05 января в 01:39
Ответ дляэнциклопУдия
Нет. Но дома мы вдвоём.
Значит это не его постоянная привычка. Люди лучше показывают себя и свое отношение как раз в компании, на людях
Кицюююня• 05 января в 02:09
Такой же муж. Скоро огрызаться буду. А то строю из себя кисейную барышню, только возраст под 40 лет
Пасхальний тролік• 05 января в 02:25
Мені дуже знайомо) мій чоловік як радіо, я йому так і кажу: тобі треба було працювати радіоведучим, чи в коллцентрі, тамадою, на вокзалі оголошувати рейси… я вдома йому пояснювала, що це неприємно, що через тебе ніхто, включно зі мною, не почувався вільно, що ти як затичка в кожній діжці, що таких людей не хочеться запрошувати, а від цього страждає вся родина і т.д.
З роками перевиховався, старається. То коли когось перебиває, сама його пинаю і роблю погляд «іспепеляющий». А коли мене перебиває, то кажу щось типу: дякую, що перебив, можна я закінчу? Чи: коханий, це так мило, що ти мене перебив… так добре, що ти висказався, не дослухавши, давай я тобі ще салатик покладу, щоб ти насолодився і відпочив… ну і в такому дусі.
Головне не сваритись і не псувати всім свято, а так жартівливо, то зазвичай всі починають посміхатись, а ніяково стає тільки йому. І на якийсь час він заткнеться, вибачте 😁
Неместная Я• 05 января в 04:02
Я свого мужа постоянно перебиваю. Он злится. И не могу это никак не исправить. Кто ь подсказал что делать?
автор энциклопУдия • 05 января в 04:04
Ответ дляПасхальний тролік
Ну, у моего тоже есть истории на все случаи жизни, но я не так часто что-то говорю в компании.
Пасхальний тролік• 05 января в 04:18
Ответ дляэнциклопУдия
Я написала як мої особисті приклади, може і вам знадобиться, буде корисним. Ми вже 19 років разом, спочатку мовчала, накопичувала. А потім зрозуміла, що це не варіант. Ви накопичуєте, ображаєтесь і воно як сніжний ком… навіть жалкую, що раніше мовчала молодою, бо воно в них з віком прогресує. Навіть деякі знайомі, мені здається, відсіялися, відсторонились через його ОЦЕ…
Він елементарно може і не зрозуміє вашої тиші, мовчання. То я вдома йому говорила. Ну звісно він сперечався… він типу душа компанії, ну так, але якщо ти ведучий, тамада, а не коли нас багато, всі в рівних умовах і нема нікому де слова вставити…

А от при гостях, в компанії справляюсь такими жартами. Тобто без скандалу і розборок при всіх, а так, ніби жартівливо, всім весело і йому зрозуміло
наКоблучках• 05 января в 09:52
Ответ дляэнциклопУдия
Уже говорила. Он все равно продолжает.
Он не уважает ваше мнение.
Думаю это проявляется не только в гостях.
Поторописька• 05 января в 10:42
Если он вас обеспечивает и решает ваши проблемы, то да.