Байрактарна• 05 января 2025

Що робить вас щасливою?

Після яких подій розумієте, що життя класна штука, і не дивлячись ні на що, жити варто якнайдовше?!
Чи ви так не вважаєте і розчаровані?
Платье Длинное бальное• 05 января 2025
Батьки,нарешті, зрозуміли, шо війна надовго ще і виїхали. Бо мене тіпало під час усіх тривог
Червона калина• 05 января 2025
Природа
Добра, коли сита!• 05 января 2025
Творчество. Пошив одежды и вязание. Ткани и пряжа.
Викликаю на дебати• 05 января 2025
Поїздка додому в Украину
Хочу барабульки• 05 января 2025
У меня ощущение, что жизнь это классная штука, было всегда. Это внутреннее состояние, оно не зависит от наличия положительных внешних факторов.
И да, у меня жизнь далеко не сахар, тепла и трепает знатно
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 05 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Поїздка додому в Украину
Бесполезная трата денег
Петриківна• 05 января 2025
Неподтвержденный диагноз
Лупаю цю скелю• 05 января 2025
Мати змогу ходити, працювати, лікуватися, готувати їжу для сім´ї, прогулятися з подружкою, - це мені додає радості в щоденному житті.
Синди Кроуфорд• 05 января 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Звідки ви і куди виїхали? Це болюча тема…
Платье Длинное бальное• 05 января 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
З Маріуполя. Я в США давно, а батьки далі Київа весь час відмовлялись їхати. Нарешті вмовили їх
Моська-слон• 05 января 2025
Гроші, покупки, цікаві фільми.
Синди Кроуфорд• 05 января 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Довго з вами? Чоловікові витримали 6 міс в Огайо і знов вдома. Свекор сказав, що більше з дому нікуди…
Платье Длинное бальное• 05 января 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Вони не до мене, в Іспанію поїхали до знайомих. Їм 75+, до мене тяжко
Синди Кроуфорд• 05 января 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ясно. Це така болюча тема. Наші не хочуть нікуди. Сидять вдома. Дочка в США, але їм там важко…. Вернулися додому
Надежда наш компас• 05 января 2025
путешествия, тогда понимаю, что не зря живу
Платье Длинное бальное• 05 января 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Вдома кожного дня все більш стрьомно ((
Вакцениро Вона• 05 января 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
В якому штаті живете?
Платье Длинное бальное• 05 января 2025
Ответ дляВакцениро Вона
В якому штаті живете?
Каліфорнія зараз
Черговий по кухні• 05 января 2025
Життя розділилось на до і після…,переглядаю новини зранку і перед сном, типу контролюю ситуацію (ні!). Надихає улюблена робота онлайн і подорожі. Роблю за кордоном їх тут максимум при можливості, як відрив від буденності,перзагрузку …але серце щемить, болить, ниє…
Fashion_besties• 05 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Так приємно читати, що хтось любить роботу.
Ким працюєте?
Кумедний ґудзик• 05 января 2025
Деньги. Когда они есть и с запасом, то я чувствую себя спокойной и счастливой.
Квітка Миру• 05 января 2025
Природа, море, донька
Запорожьемойдом• 05 января 2025
Звёздное небо и животные. Не то чтобы счастливой,но они меня восхищают.
Леди_на_драндулете• 05 января 2025
Коли люди поряд щасливі зі мною
Баррикадница• 05 января 2025
Коли я бачу прильоти на росії, як вони там в шмарклях ридають, ховають своїх лічинок і на баянах на похоронах грають. Коли читаю, що знищено якихось кацапських гнид військових, все це мене робить щасливою на данниц час, бо маю одне бажання, щоб всі расіянци повиздихували в страшних муках, всі до єдиного, щоб земля не носила цей бірмусор, який створений вбивати
Ганцю в кєдах• 05 января 2025
Коли всі рідні здорові та поруч і гроші
Ширли-Мырли• 05 января 2025
Когда ничего не болит
Несемо світло разом• 05 января 2025
Всё меня делает счастливой. От того что я дышу и до сбывшихся желаний. Каждое мгновение моей жизни. Счастлива от того, что просыпаюсь в одной постели с любимым мужчиной, от хорошего сна, когда смотрю на наших детей, от чашки утреннего кофе, от совместного завтрака, от разговора, общения, новых знаний, моих занятий и хобби, приятной музыки… бесконечно можно писать. Я счастлива от того, что живу эту свою жизнь.
Викликаю на дебати• 05 января 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Бесполезная трата денег
Если для вас увидеть родных это так называется, то у других по другому
автор Байрактарна • 05 января 2025
Ответ дляБаррикадница
Неприємно читати, ви стали така сама жорстока як і вони, отже ми однакові, і знищуємо один одного, а не боротьба добра і зла.