Зам. зав. Анонима• 05 января в 09:00

Займатись професійним балетом це погано? Чому

Продаю витрішки• 05 января в 09:02
Работать в шахте - это плохо, почему?
НаливайКа• 05 января в 09:02
Вага 40 кг, це добре? Постійні наднормові зайняття.
автор Зам. зав. Анонима • 05 января в 09:03
Ответ дляНаливайКа
Якщо зріст 1.72 то як може бути 40 кг?
КаРаКаТиЦа• 05 января в 09:03
Из плюсов ранняя пенсия.
Из минусов- проблемы с ногами.
А если стать примой какой- нибуть английской оперы- еще и престижно
Иванка Бур• 05 января в 09:04
Якесь супер дивне питання.
Балет це не та справа якою вирішив займатись у 20-30 років.
Ти або з дитинства в усьому цьому варишся і знаєш всі підводні камені. Або повний профан.
У кого ви порад питаєте?
НаливайКа• 05 января в 09:04
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Якщо зріст 1.72 то як може бути 40 кг?
Спитайте. 40-45 кг. Інакше партнер крякне або ззаду кордебалет
Я тут с краю постою• 05 января в 09:04
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Из плюсов ранняя пенсия.
Из минусов- проблемы с ногами.
На примы очередь в несколько километров.
Мона_Лиса• 05 января в 09:04
Потому что всю жизнь придется отдаваться какому-то щелкунчику
КаРаКаТиЦа• 05 января в 09:05
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ну, так в любом деле. Супер успеха достигают не многие
Живчик-счастливчик• 05 января в 09:07
Я бачила ноги професійних балерин, я знаю про проблеми з спиною, суставами і т.д.
Але так в принципі в будь якому професійному спорті. Є плюси і мінуси
Лепешечка• 05 января в 09:09
Любий проыесійний спорт - це проблеми зі здоров´ям. В кожного виду свої професійні хвороби.
В танцях вони теж є.
Перед тим, як професійно чимось займатись - потрібно це розуміти і добре подумати.

І якщо професійно - це не початок при зрості 170. Це заняття з дитинства, це постановка стопи, це певний фізичний розвиток, якого не можна досягти починаючи дорослим.
вре_Динка• 05 января в 09:09
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Якщо зріст 1.72 то як може бути 40 кг?
Ну в цій професії є обмеження по зросту і вазі, і якби ви цим займалися з дитинства- то знали б, в дорослому віці ніхто не стає балериною.
А якщо для дитини обираєте таку долю то це знущання
автор Зам. зав. Анонима • 05 января в 09:10
Ответ длявре_Динка
Для дитини
Тому і питаю
Иванка Бур• 05 января в 09:12
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Для дитини
Тому і питаю
Дитина 172 см?
вре_Динка• 05 января в 09:14
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Для дитини
Тому і питаю
Не треба. Це таке фізичне і психологічне знущання, що капець. Це дуже жорсткий бізнес. Подивіться на нетфліксі серіал, чудові створіння чи щось таке- там все дуже романтизлвано і лише 10 доля від правди, але хоч трохи матимете уяву.
Це дорого, складно, і займатися треба з дуже раннього періоду, коли ще мʼякі суглоби і не встали до кінця, бо дитину фактично ламають, якщо у неї немає до цього відповідних фізичних даних
вре_Динка• 05 января в 09:15
Ответ дляИванка Бур
Дитина 172 см?
Може батьки високі і дитина по підрахункам може бути високою
Рассказница• 05 января в 09:18
А какие у вас предпосылки именно для профессионального балета?
Ребенок давно и серьезно занимается? Тогда вы уже в теме.
А если просто раздумываете, не отдать ли малышку на балет, так и отлично, будет станок и растяжечка. Все полезное и красивое
автор Зам. зав. Анонима • 05 января в 09:18
Ответ длявре_Динка
Саме таак
вре_Динка• 05 января в 09:20
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Саме таак
Тоді краще не треба, там чим менше зріст тим більше шансів, 165 вже зависока.
В балеті балерина має бути легкою і маленькою, щоб легко було її підкидати і ловити
Віддайте краще у гімнастику якщо так хочете спортсменку
Б´ю байдики• 05 января в 09:21
Любой профессиональный вид спорта-это утраченное навсегда здоровье, потому что там про результат и деньги, славу. Про травмы вообще молчу, психологические в том числе
Басина• 05 января в 09:40
Ответ длявре_Динка
Та гімнастика нічим не краще. Проблеми з суглобами, спиною, шкт... Це за умови, якщо займатись професійно, як і балетом. Але є купа гуртків, де займаються ’для себе’, без перегибів. Такий варіант краще для дитини.
Почекуха• 05 января в 10:23
Любой профессиональный спорт - это перегрузки во всем. Перегрузки это вредно.
Єдина Країна• 05 января в 10:54
Можна спробувати, якщо у дитини великий талант, то продовжувати його розвивати, якщо посередність, то не варто, можна проста для себе ходити ’на танці’, балерина це не пагано, але важко і травматично, а також відсутність дитинства.
Все буде Україна• 05 января в 11:01
Баллерины дольше живут
Ну що ви, мамо!• 05 января в 11:11
Ответ дляЯ тут с краю постою
И постелей меряно-немеряно ))))
Ну що ви, мамо!• 05 января в 11:14
Ответ дляВсе буде Україна
Баллерины дольше живут
Без детей и мужей .....
Дую на вітер• 05 января в 16:15
У меня сын занимается балетом. Сейчас во Франции. Но заявил, что продолжать профессионально не будет. Для балета физические данные у него прекрасные но он не гибкий и какой-то тяжёлый. Прыжки это явно не его. До 18 лет дозанимается, закончит школу и все. Если раньше не попросят. Но физ нагрузка хорошая, спина ровная, стопы идеальные но смотреть как он их выворачивает мне лично страшно. Что-то ненормальное)