Пиона• 05 января в 11:13

А що там на Курщині? Кажуть кацапи тікають?

Це що ж виходить, корейці скінчилися, а Ваньок, захищати болота, бажаючих немає?
Nadiaaaa• 05 января в 11:16
А коли будуть тікати з-під Покровська? Чи на курщину важливіше наступати, а на Донецьку область вже начхати?
МаринаХ28• 05 января в 11:16
В наше містечко через день привозять звідти наших…
Kristal2013• 05 января в 11:18
Щас манька с клонами прискачет и поделиться горячими новостями .
автор Пиона • 05 января в 11:19
Ответ дляNadiaaaa
Справа не в тому. Це ж виходить Раша полізла в чужу країну, а на свою ресурсів не вистачає!
автор Пиона • 05 января в 11:21
Ответ дляNadiaaaa
Та й нашим людям, чиї будинки знищили в Покровську, Бахмуті не завадить роздати нові участки землі на Курщині. Щоб компенсувати те, що русня знищила!
Bransoletka• 05 января в 11:24
Ответ дляNadiaaaa
Не заважайте місцевим манькам піднімати рівень патріотизму і віри в найвеличнішого Зе
Мир Регланов и Футболок• 05 января в 11:24
Ответ дляПиона
Бо вони точно знають, що ми повернемо їм все взад.
А ось повернуть вони нам наші землі - велике питання.
автор Пиона • 05 января в 11:25
Ответ дляМаринаХ28
Це війна. Але добре, що ми повертаємо війну до них назад у Рашку. Як їм таке Ес Вэ О?
Nadiaaaa• 05 января в 11:25
Ответ дляПиона
То ви хочете бути окупантом, як раша?
Своє просрати, а чуже захопити?
Графиня Шезвездицкая• 05 января в 11:26
Ответ дляПиона
Вот Вы серьёзно про ресурсы?
Карту Дип стейт откройте..
Мы каждый день теряем территории.
Они в пару км от Днепр.области
Mrs.Ochmonek• 05 января в 11:26
Ответ дляNadiaaaa
Важливо показати, що пуйло не здатне захистити Курщину, і так уже п´ять місяців.
І що сили, які пуйло направило на Курщину, не змогли бути задіяними під Покровськом чи на Харківщині чи будь-де інде. Наче ж очевидні речі?
автор Пиона • 05 января в 11:26
Ответ дляBransoletka
О, кацапо-боти (скорочено КБ) Навчилися писати на українській мові?
Filomena• 05 января в 11:27
Цікаво тут. Неначе серіал дивимося. Вже і Єрмак трубить. Нічому три роки не навчили. Допоможи Боже нашим, а не оце все(
автор Пиона • 05 января в 11:27
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Не смішіть! Вони свою Курщину в хлам розносять .
Nadiaaaa• 05 января в 11:28
Ответ дляMrs.Ochmonek
Очевидні речі те, що коли почався наступ на курщину, ми почали стрімко відступати в донецькій області і скоро будемо на околицях дніпропетровської. І це мабуть і був потужний план. А зараз мабуть Зе сказали, що недостатньо швидко здаємо Донецьку область, ось ще пару бригад звідти зняли в курщину. Вам це не очевидно?
Kristal2013• 05 января в 11:29
Ответ дляПиона
Це в вас новорічне шампанське говорить? У нас немає ресурсів свою землю повернути, а ви радієте про курщину. Це спецом для вас , щоб було про що поговорити та відволікти на скільки кожен день наші відходять.
автор Пиона • 05 января в 11:29
Ответ дляNadiaaaa
То ви хочете бути окупантом, як раша?
Своє просрати, а чуже захопити?
Треба добивати ворога на його території. Нет треба було сучим кацапам до нас лізти!
Nadiaaaa• 05 января в 11:30
Ответ дляПиона
А на нашій не треба?)))
Манула• 05 января в 11:31
Ответ дляFilomena
автор Пиона • 05 января в 11:31
Ответ дляNadiaaaa
За 3 ТРИ !!! Роки війни «втарая армия міра» не може взяти Донецьку область. То може вона не такая вже й вторая? :)))
автор Пиона • 05 января в 11:31
Ответ дляNadiaaaa
А на нашій не треба?)))
Всьому свій час.
Веточка сакуры67• 05 января в 11:32
Ответ дляNadiaaaa
А на нашій не треба?)))
Ще кажуть що кацапи за 2 км від Куп´янська
Bransoletka• 05 января в 11:32
Ответ дляПиона
О, методичка зелена пішла в хід
Mrs.Ochmonek• 05 января в 11:32
Ответ дляBransoletka
Не переживайте так. Сили , кинуті ліліпутіним на деморалізацію українського тилу, значно переважають зусилля поодиноких маньок.
Bransoletka• 05 января в 11:32
Ответ дляFilomena
Що Єрмак там віщає?
Mrs.Ochmonek• 05 января в 11:34
Ответ дляМир Регланов и Футболок
А до того нехай тішаться, що їх вбиватимуть і на території рф
МаринаХ28• 05 января в 11:35
Ответ дляПиона
Автор, закушуйте…
Манула• 05 января в 11:36
Ответ дляBransoletka
Що Єрмак там віщає?
Хто ж як не завхоз Зеленського буде верещати про успіхи ...
So_so• 05 января в 11:37
Ответ дляKristal2013
Я так понимаю это она и есть, такая незамутнённость не бывает бесплатной
Mrs.Ochmonek• 05 января в 11:37
Ответ дляNadiaaaa
То ви хочете бути окупантом, як раша?
Своє просрати, а чуже захопити?
А ви хочете у війні проявляти благородство до ворога?
Вчіться у Ізраїлі. Після кожного нападу на нього, він лише розширював свої території. І якось не став вважатися окупантом. От зараз їм США ще 8 млрд передають