Це що ж виходить, корейці скінчилися, а Ваньок, захищати болота, бажаючих немає?
Ответ дляAnnichka
Они освободили половину занятой площади в курской области. Вы за новостями не следите? Паралельно продвинулись по нашей территории. Практически заняли Кураховскую Тец.
Сравните крошечную синюю точку в курской области с занятым на нашей территории
Я знаю (( я о том и пишу. Оттянули наши силы в курщину специально
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:15
Ответ дляNadiaaaa
У вас, схоже, рожеві окуляри ще не розбилися ((
Може це у вас окуляри - у вас, виготовлені десь на болотах із спеціальним фільтром, щоб бачити лише ’все погано, а буде ще гірше’.
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:18
Ответ дляAnnichka
Не в кс справа, а в тому де зручніше і дешевше перемелювати московитські війська. На Курщині значно краще
І плюс це підсилення переговорної позиції
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:21
Ответ дляMilanaher
Я просто живу в Дніпропетровській області, то мене більш Покровський напрямок хвилює. А ви то десь під Львовом звісно пожете порадіти і за курський напрямок. Ну то таке, як то кажуть в кожного свої проблеми
Не треба додумувати щодо моїх проблем.
Краще дайте собі відповідь на питання: ви впевнені, що ті тисячі солдат РФ, яких знищили на Курщині, не були б у вас уже в вересні?? Що їх легше було б перемолоти тут?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не треба додумувати щодо моїх проблем.
Я лише бачу те, що фронт майже біля нас. А що там було б , а чи не було, то вже ніхто не знає.
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:23
Ответ дляLen_to4ka
Шо ви несете???
Бісять такі як ви.
Там на курщині мʼясні штурми, задля якоїсь примарної переговорної позиції.
Бісять такі як ви.
Там м´ясні штурми з боку московитів, тому їх там і гине так багато
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:29
Ответ дляNadiaaaa
Навпаки. Малими силами на Курщині відтягнули значні сили ворога туди.
Наталка -русалка• 05 января в 12:30
Ответ дляNadiaaaa
То ви хочете бути окупантом, як раша?
Своє просрати, а чуже захопити?
Курськ історично має українське коріння
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:32
Ответ дляNadiaaaa
До моєї області 7 км, мабуть вже менше!! Да, для мене стало гірше!!
Я розумію ваш страх. Але ви ніяк не можете знати, наскільки було б гірше, якби сили московитів були кинуті ще влітку чи у вересні на ваш напрямок. А їх було знищено на Курщині. Без повної інформації страхи і судження ірраціональні, часто нелогічні
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:35
Ответ дляMilanaher
Я про те і кажу: ви бачите дрібку, 1% всієї ситуації. І робите хибні висновки. Чомусь я так думаю, що маючи всю інформацію про фронт і сили можливості ворога, військові приймають правильніші рішення, ніж звичайний мешканець біля фронту.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Жителі Покровська вже раді, а ми тільки очикуємо. Дякую що відкрили очі, якщо й наше місто знищать, хоч знатиму, що в курщіні не краще.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Яке підсилення? Пара десятків км кв? В межах росії це статистична помилка, малопомітна на фоні загальної площі. Але ж там і наші перемелюються, ви про це не думали? Тримають цей нікому не потрібний десяток км замість того, аби Покровськ захищати
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:51
Ответ дляAnnichka
Не в площі справа, а саме в вигідному співвідношенні сил і в руйнуваннях на території ворога.
Наші втрати для витіснення ворога були б значно більшими, а ворога - в рази меншими, ви про це не думали? Чи ви вважаєте, що існують якість ідеальні плани, де втрати лише у ворога? То запропонуйте їх генштабу
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:52
Ответ дляMilanaher
У вас є кращі плани за відтягнення сил ворога на Курщину і ви б хотіли порадити генштабу як краще діяти? Так чи ні?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так нема витіснення. Наші території захоплюються втричі швидше, ніж в минулому році
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:56
Ответ дляAnnichka
Бо сили ворога, які були кинуті, значно виросли. Саме тому їх і послаблюють операцією на Курщині. Було б добре ще й на Білгородщині. Тобі менший тиск на наші
Mrs.Ochmonek• 05 января в 12:58
Ответ дляMilanaher
Звісно є. Повернути війска під Покровськ, та обороняти наші міста. Але кому ж то нада, крім тих хто там живе.
В цифрах давайте. Скільки повернути, скільки повернеться сил ворога. І розрахований результат. А не маніпуляції про ’нас ніхто не хоче обороняти’.
А ще можете додати непопулярне: скільки додатково потрібно мобілізувати.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ой -йо. Львівські єксперДи або києвські як завжди знают краще, що захопити 300 метрів курської землі, краще ніж зберегти ще одне україньське місто.
Mrs.Ochmonek• 05 января в 13:01
Ответ дляMilanaher
Тобто відповіді в цифрах не буде від вас, експерда)) Очікувано.
Mrs.Ochmonek• 05 января в 14:00
Ответ дляMilanaher
Ну то звісно. Це ж ви єксперД по цифрах. В генштабі працюєте, а тут так, місцевим ботом підробляєте.
Я запитала про цифри у вас. На основі яких ви зробили свої експерДні висновки))
Виявилося, що то був пустий бульк у воду.
Mrs.Ochmonek• 05 января в 14:03
Ответ дляMilanaher
Ага, як і ваш. Люди гинуть, міста українські захоплюють, а ви тільки булькаєте, що головне захоплене село на курщині.
У мене нема моїх, а є висновки генштабу, який має повноту інформації на відміну від мене. І я покладаюсь саме на них.
А у вас жодних цифр, жодних обгрунтувань, тільки істерика і пусті бульки
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ага, це не той генштаб часом, що анонсував супер контр наступ у 2023 році,а потім положивши десятки тисяч хлопців, заявив ’ расеяне силтнА окапались и пАстроили оборонные заграждения ничего у нас не плоучится и свернули так и не начавшийся контрнаступ. Мы смогли только захватить 3 км до Работино? ’ То ви їх інформацію зараз тут намагаєтесь продвинути? Є сухі факти, рашисти майже зайшли в Дніпропетровську область,а є блеяніє овечок про курську. От і все.
Mrs.Ochmonek• 05 января в 14:17
Ответ дляMilanaher
Справа в тім, що у нас нема іншого генштабу. І у вас теж нема альтернативного генштабу, якщо ви не московит. Ми можемо заднім числом критикувати і розказувати а як треба було, тільки все це пусті розмови.
Сухі факти в тому, що рашисти за три роки не взяли Донецьку область, ні Херсон, ні Запоріжжя, поклавши сотні тисяч ванюшек. Тому блеяніє овечок про ’не такий’ генштаб, ЗСУ, так і залишиться просто беканням
Кудесница полесья• 05 января в 15:20
Ответ дляMrs.Ochmonek
Никаких переговоров не будет я пока наших оттуда не выбьют. А их выбьют. Курск это Мега тупое решение