сою не люблю• 05 января 2025

Підшкірні прищики на слизистій інтимних органів

Секс з чоловіком раз в 2 місяцв,після сексу через пару днів на слизистій підшкірні прищики,болючі, була у гінеколога, та відправила на кучу аналізів,все чисто.
Потім знову така ситуація, знову здала кучу аналізів.
І от 3 раз.
Знову направляють на кучу аналізів,пішла до іншого гінеколога, те ж саме.
Але це дуже не маленькі гроші.
Можливо в когось було таке, чому так виникає і що робити
БоХатая• 05 января 2025
и что гинекологи говорят уже три раза? здорова-до свидания? диагноза нет?
Уси Пуси• 05 января 2025
аллергию на смазку, презервативы исключили?у меня была подобная реакция на фарматекс...
автор сою не люблю • 05 января 2025
Ответ дляБоХатая
Виписують таблетки,мазі,остання сказала йодом мазати.
Кажуть що не сумісність чи лабараторія помилилась і ще раз здать
автор сою не люблю • 05 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Нічим не користуємось
Уси Пуси• 05 января 2025
Ответ длясою не люблю
Нічим не користуємось
аллергия на сперму тоже бывает.
Уси Пуси• 05 января 2025
Ответ длясою не люблю
йодом мазать слизистую интимного места мляяяяяяяяяя... вам секс тогда долго не нужен будет...
Сапай вазони• 05 января 2025
Ем...а в нього там волосся є? Може просто його ’мочалка’ подразнює чутливу шкіру?
автор сою не люблю • 05 января 2025
Ответ дляУси Пуси
аллергия на сперму тоже бывает.
Раніше як кожного дня секс був такого не було.
Почалось як рідко стали бачиться з чоловіком
сказочное_Бали• 05 января 2025
Раздражение от трения и покалывания если бреет там, просто мойте оно само проходит со временем.
автор сою не люблю • 05 января 2025
Ответ дляСапай вазони
Та ні,нічого не подразнює,виникає проблема через пару днів після сексу
Зілля до весілля• 05 января 2025
Користуйтеся презервативами тоді.
В мене таке було після довгої перерви з чоловіком, але коли секс став регулярним, то все пройшло
Атятя_тётя• 05 января 2025
Ответ длясою не люблю
Передайте той феечке рафаелку через трусы мужа.
Хачапууури• 05 января 2025
Скорее всего это действительно реакция кожи на трение и раздражение, может, гормонально-возрастное. И абсолютно здоровы.
Попробуйте усилить интимную гигиену. Хлокгексидин, цитеаль сразу после контакта.
Уси Пуси• 05 января 2025
Ответ длясою не люблю
а питание мужа изменилось?
автор сою не люблю • 05 января 2025
Ответ дляУси Пуси
а питание мужа изменилось?
Та ні.Зараз краще харчується,цукру менше вживає,пиво не п´є
Я вже починаю думати,можливо не на всі хвороьи аналізи здала(
оксюморон• 05 января 2025
Попробуйте с презервативом. Чтобы не было контакта с его слизистой и спермой. И понаблюдать.
Может ему еще анализы сдать стоит
Уси Пуси• 05 января 2025
Ответ длясою не люблю
хворь ЗПП не вілечивается просто так... мне больше кажется, что таки аллергическое...