Вмію заміряти найкраще• 05 января 2025
Подарунки хресним батькам
Що подарувати хресним батькам від дитини(4р) на вечерю
Пухнасті штани• 05 января 2025
Ответ для3@йk@
На яку вечерю?
Це напевно москальське різдво святкують
Вмію заміряти найкраще
• 05 января 2025
Ответ для3@йk@
На яку вечерю?
Похресник йде до своїх хрещених на вечерю
Тобто несе їм вечерю
Раніше носили дійсно їжу, а зараз кого не запитаю-усі подарунки несуть, а що дарувати не знаю
Тобто несе їм вечерю
Пишущаяся• 05 января 2025
Рисунок, или поделку своими руками. У ребенка нет денег на подарки, что вы там уже придумали.
Вечерю крестник приносит, калач и то,что мама в руки даст. Это ему подарки должны давать,денежку и конфеты.
Вмію заміряти найкраще
• 05 января 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Святвечір вже пройшов у грудні. Не починайте!
В когось так, в когось ні
Ми сім‘єю вже все відсвяткували
А куми наші ні, це їхнє право
Ми сім‘єю вже все відсвяткували
А куми наші ні, це їхнє право
МУСЯкомарова• 05 января 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тобто несе їм вечерю
Нафига Вам на кого-то смотреть, если у вас уже устоялись традиции?
Простоваля• 05 января 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В когось так, в когось ні
Ми сім‘єю вже все відсвяткували
А куми наші ні, це їхнє право
Ми сім‘єю вже все відсвяткували
А куми наші ні, це їхнє право
Ну, тоді в них і питайте. Бо я ще такого не чула, щоб похресник несли подарунки. Це ж все навпаки
3@йk@• 05 января 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тобто несе їм вечерю
Для чого стільки маніпуляцій?
Вмію заміряти найкраще
• 05 января 2025
Ответ дляПухнасті штани
Це напевно москальське різдво святкують
Взалі йдемо коли у всіх виходить, ми не поиєднуємо до різдва
Йдемо просто в гості, так як далеко живемо
І йдемо 20 січня, то думаю що Різдво тут ні до чого
Пишущаяся• 05 января 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тобто несе їм вечерю
Ещё понятно было б ,если крестнику 18+ ,он сам зарабатывает и идёт в гости. А так в честь чего?
3@йk@• 05 января 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Минулого разу що носили?
Вмію заміряти найкраще
• 05 января 2025
Ответ дляПростоваля
Я теж не чула, і як почала була вражена
Такі традиції типу, ми з кумами не з одного міста
Вмію заміряти найкраще
• 05 января 2025
Ответ для3@йk@
Минулого разу що носили?
Не ходили 3 роки, не дотого у всіх було
А це вже вирішили хоч зустрітись
Ms. Искренность• 05 января 2025
В нас на Херсонщині була традиція діти несуть хрещеним вечерю. Паляниця, пиріг ( останні часи торт) фрукти, спиртне, ковбаска. Інші смаколики за бажанням.
Хрещені зустрічають кумів, дарують дитині солодощі, гроші або іграшку.
Куми ’ вечеряють’, діти граються.
До дат у нас не привязувались- носили вечерю від щедрого вечора, до Водохреща.
Куми ’ вечеряють’, діти граються.
Ms. Искренность• 05 января 2025
Цікаво було спостерігати як на різдвяні свята пересуваються сім´ї з дітками, з торбами, з тортами.
Зараз я впо на західній Україні і тут про таку традицію нічого не чули.
Але в них є свої свята коли ходять до хрещених.
Смешнюча• 05 января 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тобто несе їм вечерю
Вечерю несли 24грудня.
А що там несуть на вечерю на болотах, треба у москалів питати
Вмію заміряти найкраще
• 05 января 2025
Ответ дляСмешнюча
Вечерю несли 24грудня.
Ми теж все по новому!
Вище написала, що збираємось 20 січня- так як небуло змоги зібратись коли потрібно
Тоиу не треба тут про « москалів»
Вмію заміряти найкраще
• 05 января 2025
Ответ дляSvitlo_
Одна Україна, а які різні традиції. В нас на святвечір ніхто не ходив у гості. Це вечір вважався лише для своєї сім´ї. Я живу на Рівненщині. А де ще такі традиції?
Так, у нас так само, а з 7 по 19 у нас носили вечері, зараз з 25-7
А знайомі тільки на старий нг просят на вечері всіх похресників
Ответ дляMs. Искренность
В моїй місцевості на Паску - це кажуть нести волочильне. А святвечір нас ніколи нікуди не пускали. Мати казала - треба свій дім духовно оберігати.