НаБалКоніХодять• Изменено 05 января в 17:34

Не хочу знайомитись

Тільки пішла від чоловіка аб´юзера, приїхала до тітки в Німеччину, вона вже знайомить з братом свого чоловіка. Як їй сказати що я не за цим сюда приїхала? Питає ну як тобі? Кажу ну таке, сам він чорнявий бородатий не зрозуміла яка нація.
В мене є донька, один рік,я не маю бажання будувати відносини після всього трешу щоб у нашому з нею житті. Тітка про це знає. От
автор НаБалКоніХодять • 05 января в 17:44
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви ж вище писали, що хочете зачіску від нього. То чому ж тоді відмовилися від цієї послуги?
Не хочу бути винна
Xвостокрутелка• 05 января в 17:45
Ответ дляНаБалКоніХодять
Різні світи , буде мене переконувати
В чому переконувати?
Ніби той брат вже на вас згоден і залишилась тільки ваша згода.
Що тітка, що ви - 2 сапога пара.
Ируся-пуся• 05 января в 17:45
Возможно, тетя из лучших побуждний. Или чтоб вы у нее не засиделись и отчалили к мужичку
автор НаБалКоніХодять • 05 января в 17:46
Ответ дляИруся-пуся
Я оформляюсь на кв
Давно без алко• 05 января в 17:46
Ответ дляНаБалКоніХодять
Та він перукар, хочеться і зачіску і не давати йому шансів)))
По опыту
Домой стричься НЕ ХОДИТЕ
Домовенок Кузя• 05 января в 17:46
Ответ дляverschwommenheit
Лучше меня кофе угостить и я буду Вас на руках носить
Долго?
Не любовница• 05 января в 17:48
Ответ дляXвостокрутелка
В чому переконувати?
Що тітка, що ви - 2 сапога пара.
Мне это напомнило сцену как-то в самолете, сидит впереди тетка лет 60 с дочерью лет 35, у них были места В и С, а уселись они на А и В. Приходит мужик (немец) и просит освободить его место у иллюминатора. Тетки сидят не шелохнувшись. Мужик снова требует пропустить его. Тут мамаша говорит: дочке: «он просто хочет сидеть с тобой, садись посередине. Он хочет сидеть с красивой девушкой»🤣🤣
З вишневого садка• 05 января в 17:50
Ответ дляНаБалКоніХодять
Різні світи , буде мене переконувати
Значить, вам не по дорозі з нею.
Xвостокрутелка• 05 января в 17:50
Ответ дляНе любовница
Ага, тут теж авторша - мрія його життя, біженка з немовлям
Не любовница• 05 января в 17:51
Ответ дляXвостокрутелка
Та да😁
З вишневого садка• 05 января в 17:52
Ответ дляНаБалКоніХодять
В послузі
Не дали йому...підзаробити)))
З вишневого садка• 05 января в 17:52
Ответ дляНаБалКоніХодять
Не хочу бути винна
Грошима не пробували розраховуватися?
verschwommenheit• 05 января в 18:26
Ответ дляДомовенок Кузя
Долго?
Пару минут, потом девушки обычно на лицо усаживаются мне
Вимагаю спілкування• 05 января в 19:06
Ответ дляНаБалКоніХодять
Не хочу бути винна
Він вам мав робити зачіску безкоштовно? Ви коли в салоні робите зачіску теж себе винною почуваєте?
ПодругаМужа• 05 января в 19:09
Тітка права, що знайомить
Ви праві, що не хочете стрибати у нові відносини
Це життя і такі знайомства це добре, бо навіть просто поспілкуватися чи сходити на побачення без продовження це добре
Не всі побачення мають закінчитися поцілунком чи сексом
Не всі стосунки мають закінчитися побудовою щасливої родини

Ви маєте спілкуватися, жити, рухатися вперед