Ждушечка• 05 января 2025
Таке взуття Zara, можливо, хтось має таке / бачив вживу?
Перш за все цікавлять чорні
Потрібно щось коротке, більш-менш тепле, без шнурків
А білі - як запасне на дощову погоду на теплу пору року (є замшеві 2 пари і текстильне - потрібно щось типу "шкіряне", на дощ)
Воно нормальне?)
Липка-прилипка• 05 января 2025
Це якісь капці перші
Другі вже знайдіть там є зі шкіри по акції
Бо я такі беру малому і місяць два і в хлам,ну я беру по акції 10 євро +- тому ок
Капризуля• 05 января 2025
Ответ дляnabludatel
В Зарі не варто купувати взуття
Я купляю часто. Шкіру на розпродажі. Ношу 2-3 сезона. За їх ціну дуже непогано носяться. Але не все сідає- іноді вузьке дуже чи незручне.
Кросівки оригінал• 05 января 2025
В зарі норм взуття, перші не бачила
Другі будуть звичайні кеди. В мене були і черевики і мокасини і сандалі і з каблуком і без і кроси і кеди, все носиться чудово
Ждушечка
• 05 января 2025
Ответ дляMs. Доброта
гірськолижні кеди?
Нууууу)
Такий автоматичний перекладач
Тут саме фото більше відповідає тому, що хочеться, а що в живу - я ХЗ)
Такий автоматичний перекладач
Ms. Доброта• 05 января 2025
Ответ дляЖдушечка
Нууууу)
Такий автоматичний перекладач
мені чорні подобаються