ВундерКИНГ• 06 января 2025
Стали ли вы жить лучше после Майдана?
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
актуальны
Украина не станет на колени перед кацапами
Удалено администрацией...
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляOksania_mama
Я смотрю, что люди-желудки ничего не поняли и ничему не научились. Вырожденцы блин, как в рашке🤦♀️
Подивилася відео про якута ,який вбив нашого військового 😡😡😡😡там просто суцільний жах
Гортаю далі Тік ток ,у стрічці відео чоловіка з Харкова про те ,як він мріє нарешті потрапити в Пітер .
І коменти там ,сподіваюся що боти ,бо інакше гріш ціна цьому всьому «ой ,ми за мір,хочемо як раніше ,москва такая красіва, то влада винувата …»і зрозуміла що нічого наших українців не вчить .
Фуліганка• 06 января 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Удалено администрацией...
Звісно, з чого б вони починалися, якщо Україна ітак все більше ставала Російською Дегенерацією?
КондуктЕр тролейбуса• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
пойду, когда придет мое время
под кацапами я точно жить не буду
Фуліганка• 06 января 2025
А відповідаючи на питаня - так, я стала жити краще. Тому що перестала працювати з Лаптєстаном і переключилася на Європу - це виявилося набагато комфортніше і вигідніше.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
пойду, когда придет мое время
под кацапами я точно жить не буду
Удалено администрацией...
КондуктЕр тролейбуса• 06 января 2025
Ответ дляФуліганка
вот скажите, совершенно другой уровень
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляФуліганка
Стало комфортніше при тому, що долар скакнув у п´ять раз за короткий період? А в країні розпочалося АТО?
Переключилися на Європу, це поїхали на заробітки з порошенківським безвізом?
Спасу мир• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Ще скажіть, що ви мацква з великої літери пишете, бо відмінниця.
Можете уявляти полуничний лубрикант, якщо така тдо надчутлива.
Фуліганка• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Це переорієнтувала бізнес з москви, щоб вона знову згоріла, на Європу.
На курс долара мені ср*ть, в мене оплата за послуги/товари в євро.
І да, я рада, що Україна повернулась дупою до Російської Дегенерації, хай і так пізно.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляФуліганка
Удалено администрацией...
Фуліганка• 06 января 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
вот скажите, совершенно другой уровень
Абсолютно інший, і без отого бидла, з яким доводилося працювати в Лаптєстані.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляСпасу мир
Удалено администрацией...
Фуліганка• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Ну мабуть не на таких вбогих, які впевнені, що українці не в стані створювати бізнес і працювати з Європою.
Одразу зрозумілий ваш рівень стає)
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
А чому в країні почалося АТО?
ЛісАпетная• 06 января 2025
Да не сритесь вы все, сегодняшнее происходящее это расплата за 30 неуважения к своей стране. Независимость получили, комуняки за деньги продали все, а мы все на выборы ходили как попало. Только после аннексии Крыма типа начали чем то интересоваться, даже после донбасса никто ни хрена не понял. Жили как жили, ничего не колыхало. Только после 24 февраля 22 года , когда по всей стране полетели ракеты прозрели и то до сих пор не все. А знаете почему? Войну переживаем по разному, а некоторые за счет войны надеются еще и стать гражданами других государств. Написала на русском специально, чтоб поняли, не знающие украинского за 30 лет.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляФуліганка
Удалено администрацией...
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляЛісАпетная
За ваш допис вам 👍👍👍👍👍👍
Шкода тільки що такою дорогою ціною приходить зараз усвідомлення.
Фуліганка• 06 января 2025
Ответ дляЛісАпетная
Саме так. Це і є наша вина, колективна.
От колективно і віддуваємося тепер.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляФуліганка
Одразу зрозумілий ваш рівень стає)
Удалено администрацией...
Красота неземная• 06 января 2025
Ответ дляЛісАпетная
Так і є, але що поробиш, ніхто не хоче зберігати країну. Чужими руками воювати простіше. Сратись на форумі простіше, а комусь твоя думка не подобається то жалкують що в Україні не саджають за коменти як в рашці. Схід і Захід разом, колись я таке теж чула, а зараз що, вже не буде як було.
Ви почитайте що пишуть - хто на валюті наживався, хто ще на чомусь, тобто одні бариги змінили інших. Так народ нічого і не зрозумів. Тому так і живемо.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
А чому в країні почалося АТО?
А ви де в цей ще як щас були, що не знаєте?
Фуліганка• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Моя манера спілкування дзеркалить опонента, в залежності від того з ким я розмовляю, з розумною людиною, здатною до діалогу, чи з ватним бидлом.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляЛісАпетная
Удалено администрацией...
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Так чому?щас була в Україні
Спасу мир• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Почитала ваші дописи)) Згадала прислівʼя:
Напали всім селом, насилу відгавкалась.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
За ваш допис вам 👍👍👍👍👍👍
Удалено администрацией...
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Шановна ,ви не забагато собі дозволяєте?
Я пуйла не кликала і захищати мене не потрібно було😡😡😡😡
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляФуліганка
Саме так. Це і є наша вина, колективна.
От колективно і віддуваємося тепер.
Удалено администрацией...