короткопамятна• 05 января в 19:50

Депутат від зелені пропонує їсти траву.

Сам вже он яку пику на траві відкормив.
ПАЦАНКА О• 05 января в 19:52
Слава Україні
Мамин тріль• 05 января в 19:52
И ржать!
Success2013• 05 января в 19:52
То-то он,бедолага,на траве тоже,видимо,сидит.Упыряка.
А я з косою• 05 января в 19:52
Ситий голодного не розуміє, як-то кажуть)
Инфотуфелька• 05 января в 19:53
Ответ дляSuccess2013
Та трава, на которой он сидит, нам точно не по карману
ПАЦАНКА О• 05 января в 19:53
Пригаю-цибаю• 05 января в 19:53
Удалено администрацией...
Перша на селі• 05 января в 19:53
Он видел по чем трава вообще?
Пучек лука зелёного 32 грн, коробочка рукколы - 45 грн
Я с удовольствием буду это есть каждый день в больших количествах. Он мне денег скинет?
Живчик-счастливчик• 05 января в 19:57
Ответ дляSuccess2013
То он распух от голода
автор короткопамятна • 05 января в 19:57
Ответ дляSuccess2013
Роздуло бідного.
Дівка в намисті• 05 января в 19:58
Та зачем траву? Вон сколько хряков развелось, зажарить и будет мяско) Мясо должно быть хорошим, так как отборный корм у таких, а не абы что.
Летюча помилка• 05 января в 19:58
Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду по суті кримінальне провадження за обвинуваченням народного депутата від фракції «Слуги народу» Андрія Клочка у незаконному збагаченні.
Таке рішення 8 листопада ухвалив ВАКС, повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, не зазначаючи прізвища політика.
За інформацією «Слово і діло», йдеться саме про Клочка.
«8 листопада 2024 року колегія суддів ВАКС за результатами підготовчого розгляду призначила до розгляду по суті справу стосовно чинного народного депутата України, який обвинувачується у незаконному збагаченні на 11 млн грн. Засідання з розгляду по суті призначено на 14 листопада 2024 року», – інформує прокуратура.

Як відомо, суд застосував запобіжний захід у вигляді застави розміром 12 млн грн з обов´язками до нардепа Клочка. Також на нього поклали наступні обов´язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися за межі міста Києва без дозволу; повідомляти про зміну місця свого проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у справі та здати на зберігання закордонні паспорти.
Нагадаємо, НАБУ та САП повідомили нардепу Андрію Клочку про підозру у незаконному збагаченні. За версією слідства, у 2020-2021 роках нардеп набув у власність активи загальною вартістю 25 млн грн, хоча офіційний дохід та заощадження його та дружини за цей період становили не більше 14 млн грн. Таким чином різниця між вартістю придбаного майна та коштами нардепа становила 11 млн грн. Йдеться про 3 земельні ділянки на Київщині, 5 квартир у столиці, 2 нежитлові приміщення, а також автівки Tesla та Mersedes-Benz, переважну кількість якого він оформив на мати та сестру.
liss• 05 января в 19:58
Скажите ему кто то , что в истории уже такое было , ей голову отрубили ))
Сусідка зверху• 05 января в 19:58
Сытый голодному не товарищ...
Указка• 05 января в 20:02
Ответ длякороткопамятна
Роздуло бідного.
Так а буде пряме посилання на його висловлювання, бо про це написала незрозуміла третя особа і все
Ку-кусик• 05 января в 20:05
прямо брат Дикого с Антарктиды(
Тракторні війська• 05 января в 20:06
Удалено администрацией...
КликОЛЬКА• 05 января в 20:09
Пропоную почати їсти депутатів. Подивіться, який годований. Або на органи продавати.
Рання пташка• 05 января в 20:12
Яке ж воно кончене. Хай вже вдавиться тією травою😡
Благоуханочка• 05 января в 20:15
Дайте будь ласка пряме посилання на висловлювання. Пошук нічого не дає, хто такий цей чоловік зі скріна, який опублікував, я не знаю. Плюс, у більшості соцмереж не сиджу
Kidstaff Bot• 05 января в 20:16
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
ProstoKoschka• 05 января в 20:24
Так він і їсть траву, автор. Подивіться на природу
Passiflora_• 05 января в 20:25
Ответ дляА я з косою
Згодна. Як та французька королева ’Якщо їм нема хліба, то нехай їдять тістечка’
Vlada-Maria• 05 января в 20:54
Ответ дляПАЦАНКА О
фото
та ні, наржали у 2019
Vlada-Maria• 05 января в 20:55
Ответ дляПерша на селі
Он видел по чем трава вообще?
добре. що ще не сказав солому їсти... згадався старий ’бородатий анекдот про леніна і селян)
Vlada-Maria• 05 января в 20:56
Ответ дляЛетюча помилка

ну, ще три роки ’порозглядають по суті’ і можна буде закривати за давністю)