Заздрість то погано• 06 января 2025
Как отменить переход на лайфселл со своим номером
хелп, подскаите кто знает как отменить переход с киевстара на лайфселл со своим номером.
P.S. через сайт не получиться.
Заздрість то погано
• 06 января 2025
Ответ дляНесу добро людям
а чому передумали?
київстар запропонував низький тариф на півроку
Мульйонерша• 06 января 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Скільки Ви не сплачували Київстар? Я теж хотіла перейти на Лайф через високий тариф Київстару.
Мульйонерша• 06 января 2025
По темі не скажу, до нас на роботу приходить співробітник Київстару, можу спитати, коли прийде.
Заздрість то погано
• 06 января 2025
Ответ дляМульйонерша
в п´ятницю подала заявку на перенос номеру, сьогодні отримала пропозицію від київстара. якраз сьогодні мені треба було поповнити рахунок дла нарахування нового пакету на місяць
Заздрість то погано
• 06 января 2025
Ответ дляМульйонерша
буду вам вдячна
Заздрість то погано
• 06 января 2025
Ответ дляАнонимушка
Потім повторну заявку подасте на перехід на київстар на ті самі 175
ну то вже буде потім, а поки півроку по 100 грн
Анонимушка• 06 января 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
І що в пакет на ту сотку входить?
Заздрість то погано
• 06 января 2025
Ответ дляУкраиночка
А який тариф Вам Київстар запропонував?
тариф LOVE UA свобода, 100 грн 6 оплат, потім 150.
15 ГБ інтернету, 125 хв на інші мережі, безлім в мережі.
інтернету не дуже, але мені вистачає (вайфай на роботі та вдома)
ОхиИВздохи• 06 января 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
буду вам вдячна
Вважаю, що ці скачки вам нічого кращого не принесуть.
Невідомо звідки ви до Лайф, а потім назад, і знов...
Вам не треба зберегти свй номер? Вони ж бачать, що ви старий абонент...Всього пів року...Якщо зв´язок рулить - ваша справа
Сижу на лайфі, 2 номера, безліміт на все. 250 грн
ОхиИВздохи• 06 января 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Коли відкл. енергію, часом інтернет від оператора потрібний, але знаю що Київстар дає голімий і обмежує швидкість. Лайф, як в мене, не обмежує.
Але ми маємо і станцію, що сторонні чинники не впливають - тільки сигнал від оператора.